Yurtiçi Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Yurtiçi Kargo açılış saati kaçta? Yurtiçi Kargo kapanış saati kaçta? Yurtiçi Kargo çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Ülkemizin kargo şirketi olma amacı ile ilk kez kurulmuş olan Yurtiçi Kargo firması, 1982 yılında hizmet vermek adına çalışmalarına yön vermeye başlamıştır. Türkiye’de uzun süreler sonunda yurtiçi kargo taşımacılığı hizmeti veren şirket,  daha sonraki yıllarda ilk kez KKTC’ye taşımacılık seferleri yapmaya başlamıştır. Günümüzde ise yurtdışına taşımacılık ayrıcalıklarına yer veren Yurtiçi Kargo, 1996 yılı itibari ile diğer ülkelere hizmet sunmak adına çalışmalarına yön vermiştir. 14 binden fazla çalışan personeli bulunan Yurtiçi Kargo, aynı zamanda 900’e yakın şubesi bulunan önemli kargo şirketlerinin başını çekmektedir. Giderek globalleşen dünyada, özellikle büyük şirket ve firmalar arasında önemli ticaret anlaşmaları yapılmakta ve bu anlaşmalara göre ürün ya da cihazların, farklı ülkelere gönderilerek, ticaret ağının genişletilmesi gerekmektedir. Bahsedilen durumlar için oldukça ihtiyaç duyulan kargo şirketleri, sorunsuz ve zamanında teslimat işlemlerini, ülkelerin belirlediği kanun ve kurallar çerçevesi içerisinde gerçekleştirmektedir. Söz konusu olan hizmetlere yer vermeyi amaç edinen Yurtiçi Kargo şirketi, 230’dan fazla ülke ve bölgelere, sorunsuz olarak taşıma ayrıcalıklarına yer vermektedir. Acil olarak belge, evrak, teknoloji ürünü, hediyelik eşya ve hatta para göndermek isteyen kişilerin, yaygın olarak tercih etmiş olduğu kargo şirketi, belirli saat ve gün aralıklarında açık olarak hizmet veriyor.

Bazı önemli sponsorluklar yürüterek, ülkemizin öncü kargo şirketleri arasında yer almaya hak kazanmış olan Yurtiçi Kargo şirketi, ilk olarak 1982 yılında Arıkanlı Holding aracılığı ile kurulmuştur. İlk kurulmuş olduğu yıllarda, sadece ülkemizde yer alan şehirlere ulaşım ve gönderim hizmeti sağlamış olan Yurtiçi Kargo, daha sonra ise KKTC’de seferlerini düzenlemiş ve hizmet sınırlarını daha da genişleterek, uluslararası hizmetlerinin ilk temellerini atmıştır. Aynı zamanda Türkiye’de ilk kargo niteliğinde kurulumu gerçekleştirilmiş olan Yurtiçi Kargo şirketi, KKTC seferlerinin ardından ise farklı Avrupa ülkelerine de ulaşmayı başararak, kalite standartlarını en yükseğe çıkarmayı başarmıştır. Sadece Avrupa ülkelerinde değil, aynı zamanda dünyanın tüm ülkelerine kargo gönderimi sağlayan şirketler arasında yerini alan Yurtiçi Kargo, aktarma merkezleri sayesinde, bu işlemleri sıkıntısız olarak yerine getirmeyi başarmıştır. Bünyesinde 15 bine yakın personel kadrosu bulunan ve 5000’e yakın araç filosu bulunan şirket, ülkemiz başta olmak üzere, dünyanın çeşitli alışveriş sitelerinde satın alınan ürünlerin adrese teslim edilme işlemlerine de yer vermektedir.

Yurtiçi Kargo Açılış Kapanış Saati

Özellikle internet üzerinden teslimat siparişi ve ürün takibi siparişi vermek isteyen kişiler, şubeye gitme ihtiyaçlarından dolayı, Yurtiçi Kargo şirketinin kaçta açıldığı, saat kaçta kapandığı, hafta sonu hizmet verip vermediği ve de bayramlarda açık olup, olmadıkları konusundaki sorulara yanıt aramaktadır. Yaklaşık 40 yıldır kaliteli çözümler ile taşımacılık hizmetlerine yer veren Yurtiçi Kargo, sabah saat 09:00’da hizmet vermek adına açılmaktadır. Yurtiçi Kargo şubelerinin müşteriler için kapanış saati ise 18:00’dır. Hafta sonu yalnızca Cumartesi günü için açık olan Yurtiçi Kargo, 09:00 ile 17:00 saatleri arası, Cumartesi günü açıktır. Çeşitli ürün ve malzemelerin, belirtilen kişi ve adreslere zarar gelmeden ulaştırılabilmesi için çalışmalarını sürdüren Yurtiçi Kargo şirketi, haftanın son günü olan Pazar günü kapalıdır. Ürün gönderimi ve kabulü için ise yalnızca şube üzerinden işlemler kabul görülmektedir.

İnsanlar arasında şubelerinin hangi şehirlerde ve semtlerde olduğu merak edilen Yurtiçi Kargo şirketi için aynı zamanda çalışma saatleri de büyük merak konusu olmaktadır. 2003 yılından itibaren Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden birisi olma özelliğini taşıyan Yurtiçi Kargo şirketi, Pazartesi ve Cumartesi arası açık olarak hizmet veriyor. Pazartesiden Cuma gününe kadar sabah 09:00’da açılan Yurtiçi Kargo şirketi, akşam ise 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi günü yine aynı saatte 09:00’da ulaşım ve teslimat işleri için açılan Yurtiçi Kargo, bu kez ise akşam 17:00’a kadar açık kalmakta ve sonrasında kapanmaktadır. Pazar günleri ise hiçbir durumda açık olmayan Yurtiçi Kargo firması, bunun yanı sıra dini ve resmi bayramlarda da aynı şekilde hizmete kapalıdır. Cumartesi günleri 17:00’a kadar hizmet veren kargo şirketi, o gün için ise teslimat ve gönderi işlemleri için sadece şubeye gelinmesi durumunda bilgileri kayıt altına alır ve sonrasında işleme koymaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı için gönderim yapabilecek olduğunuz kargo şirketi, mobil üzerinden siparişleri de kabul etmektedir.

Yurtiçi Kargo Açılış Saati
09:00

Yurtiçi Kargo Kapanış Saati
18:00
17:00 (Cumartesi)

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri
09:00-18:00
09:00-17:00 (Cumartesi)

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yurtiçi Kargo açılış saati, Yurtiçi Kargo kapanış saati, Yurtiçi Kargo çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap