yurticikargo-cagri-merkezi-numarasi

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yurtiçi Kargo şikayet hattına erişebilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo firması olarak Ankanlı Holding tarafından kurulmuştur. 1996 yılından bu yana Kıbrıs’a da hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo’nun şuanda toplam 17 bölge müdürlüğü, 32 aktarma merkezi, 800’ü aşkın şubesi ve 3910 araçlık filosuyla Türkiye’nin 81 iline, ilçe ve köylerine; uluslararası olarak dünya genelinde 230 ayrı noktaya taşımacılık hizmeti veren şirkettir.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi Numarası

1982 yılında Dr. İbrahim Arıkan önderliğinde Arıkanlı Holding tarafından “Söz Verdiğimiz Gibi” sloganından hareket ile açılan Türkiye’nin ilk Türk kargo markası olma özelliğini taşımaktadır. Günümüzde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti dahil Türkiye’nin 81 ilinde 17 Bölge Müdürlüğü, 900’den fazla acente ve şubesi, 33 aktarma noktası, 5000’in üzerinde taşıt filosu ve 16.000’den fazla çalışanı ile hizmet veren Yurtiçi Kargo, Avrupa’nın en büyük kargo şirketlerinden birisi olan Geopost ile birlikte 2013 yılından itibaren uluslararası teslimatı sağlanan gönderilerin dünyada 220’den fazla dağıtım noktasına, yani dünyanın hemen her yerine taşıma yapmaktadır. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, bulunduğu sektördeki lider konumu ve başarılı yönetim felsefesi ile birleşen Yurtiçi Kargo, yenileşme, mobilleşme ve inovasyon üzerindeki başarısı ile de sektöründe bulunan bir çok firmaya öncülük ve liderlik etmeyi başarmıştır. Geliştirdikleri ve uyguladıkları kalite standardizasyonu ile kusursuz bir hizmet ağı ile bağdaşarak, ilk sefer de doğru hizmet anlayışı ve felsefesini benimsemiştir. Arıkanlı Holding Taşımacılık Grubundaki diğer iştirakler, Yurtiçi Lojistik ile birleşerek uluslararası kalitede hizmet veren Yurtiçi Kargo, hem yerel hem de uluslararası kargo taşımacılığı ile yol gösterici olmaya devam etmektedir.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Gönderileriniz ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak, tüm bilgi ihtiyacınızı karşılamak, evinizden alınacak gönderileriniz için kurye talebiniz için 444 99 99  telefon numaralı Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezini arayarak her türlü ihtiyacınız için iletişime geçebilirsiniz. Karşılaştığınız tüm problem ve merak ettiğiniz sorular için bizi arayabilir, sizlere yardımcı olmamız talebinde bulunabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine yaptığı yatırımları ile ön plana çıkmakta ve siz değerli müşterilerimiz için en üst düzeydeki kaliteyi sizlere sunmaktadır. Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma sağlamak için belirttiğimiz numarayı aradığınız takdirde bekleme olmadan yardım almak istediğiniz birime direk aktarılmış olacaksınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yurtiçi Kargo Şikayet Hattı

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen Yurtiçi Kargo, olası durumlar için Yurtiçi Kargo Şikayet Hattını oluşturmuştur. Bu sayede sizden gelecek öneri ve talepler de dahil bütün isteklerinizi tek bir birimde toplamış bulunmaktayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yurtiçi Kargo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yurtiçi Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Yurtiçi Kargo Genel Müdürlüğü
Adres: Maslak mah. Eski Büyükdere Cad. No: 17/19 Kargo Plaza Sarıyer/İSTANBUL
Telefon: 0212 365 2365
Faks: 0212 365 2479

Yurtiçi Kargo’nun çağrı merkezini arayarak Pazartesi-Cumartesi arası saat 08.00’dan 20.00’a kadar kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, istek sorun ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca sesli yanıt sistemini kullanarak 7 gün 24 saat kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, size en yakın şubeyi ve şube hakkında tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Yurtiçi Kargo iletişim formuna ulaşabilir; istek, soru, şikayet ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 99

Yurtiçi Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: yurtiçi kargo iletişim bilgileri, yurtiçi kargo telefon no, yurtiçi kargo irtibat tel, yurtiçi kargo canlı destek, yurtiçi kargo müşteri temsilcisi, yurtiçi kargo şikayet hattı, yurtiçi kargo müşteri hizmetleri numarası, yurtiçi kargo çağrı merkezi numarası, yurtiçi kargo iletişim numarası, yurtiçi kargo çağrı merkezi, yurtiçi kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap