Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Yurtiçi Kargo, 1982 yılında Türkiye’nin ilk kargo firması olarak Ankanlı Holding tarafından kurulmuştur. 1996 yılından bu yana Kıbrıs’a da hizmet vermektedir.

Yurtiçi Kargo’nun şuanda toplam 17 bölge müdürlüğü, 32 aktarma merkezi, 800’ü aşkın şubesi ve 3910 araçlık filosuyla Türkiye’nin 81 iline, ilçe ve köylerine; uluslararası olarak dünya genelinde 230 ayrı noktaya taşımacılık hizmeti veren şirkettir.

Yurtiçi Kargo’nun çağrı merkezini arayarak Pazartesi-Cumartesi arası saat 08.00’dan 20.00’a kadar kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, istek sorun ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca sesli yanıt sistemini kullanarak 7 gün 24 saat kargonuzun son durumu hakkında bilgi alabilir, size en yakın şubeyi ve şube hakkında tüm detayları kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Yurtiçi Kargo iletişim formuna ulaşabilir; istek, soru, şikayet ve önerilerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 99 99

Yurtiçi Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: yurtiçi kargo iletişim bilgileri, yurtiçi kargo telefon no, yurtiçi kargo irtibat tel, yurtiçi kargo canlı destek, yurtiçi kargo müşteri temsilcisi, yurtiçi kargo şikayet hattı

Cevapla