MNG Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

MNG Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz MNG Kargo açılış saati kaçta? MNG Kargo kapanış saati kaçta? MNG Kargo çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

MNG Kargo Çalışma Saatleri

Yaklaşık 15 yıl önce yani ilk olarak 2003 yılında kurulmuş olan MNG kargo, aynı ismi taşıyan MNG holding tarafınca hayata geçirilmiştir. Ülkemizin en önemli taşımacılık şirketlerinin başını çeken marka, karayolu ve havayolu olmak üzere taşımacılık işlemlerini kaliteli çözümler ile sağlamaktadır. Yalnızca ülkemizde değil, aynı zamanda 200’ü aşkın ülkelerde uluslararası taşımacılık ayrıcalıklarına yer vermekte olan MNG kargo şirketi uçak, tır ve kamyon gibi 2000’i aşkın karayolu araçları ile birlikte 15 yıldır aralıksız olarak ürün taşımacılığı işlemlerinde ilk sıralarda yer alan markalardandır.

Türkiye’de yaklaşık 800 adet şubesi bulunan kargo şirketi, tüm şehirlerde yer alan şubesi ile birlikte daha fazla müşteriye ulaşma ayrıcalıklarına yer vermektedir. Akla gelebilecek olan her türlü ürün ya da malzemelerin ulaştırılmasını sağlayabilen şirket, 700 binden fazla adrese bir gün içerisinde ulaşabilmenin gururu ile çalışmalarını hızlandırmaktadır. Söz konusu olan MNG kargo şirketinin sunmuş olduğu lojistik ve taşımacılık işlemlerinden yararlanmak isteyen kişiler, genel olarak çalışma saatlerini ve tatil günlerini merak etmektedir. Özel araştırmalar sonucunda ulaştığımız bilgiler doğrultusunda MNG şirketinin çalışma ve en önemlisi olan kapanış saatleri için aşağıdaki içeriklerden yararlanabilirsiniz.

6 Adet uçağı bulunan ve bu sayede farklı ülkelerde de taşımacılık hizmet sunmakta olan MNG kargo şirketi, Pazartesi ve Cuma günleri sabah 08:30’da Türkiye’nin tüm şubelerini açmaktadır. Akşam ise 18:00’a kadar açık olan MNG şirketi, Cumartesi günü ise sabah aynı saat olan 08:30’da açılmakta ve öğlen 14:00’da kapanmaktadır. Cumartesi günleri yarım gün olarak hizmet vermekte olan MNG kargo şirketi, Pazar günleri ise resmi tatil yapmakta ve hizmet sunmamaktadır. Kargo şirketi için merak edilen diğer bir önemli konu ise gönderilmiş olan ürün ve malzemelerin hangi saatlere kadar teslim edildiği bilgisidir. Uzun yıllar güvenli ve kaliteli çözümler ile taşımacılık hizmeti sunan MNG, ürün dağıtımlarını belirtilen adreslere genel olarak akşam 19:00 – 21:00 arasında teslim etmektedir. Bahsedilen teslim işlemleri ise yalnızca hafta içi günleri için geçerli olmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

MNG Kargo Açılış Saati
08:30

MNG Kargo Kapanış Saati
18:00

MNG Kargo Çalışma Saatleri
08:30-18:00

Arama Terimleri: MNG Kargo açılış saati, MNG Kargo kapanış saati, MNG Kargo çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap