Cagrimerkezimiz.com 2010 yılının Ocak ayında kullanıma sunulmuş bir internet sitesidir. 1500’ü aşkın telefon numarası arşivi ve firma/kuruluş hakkında verdiğimiz bilgilerle istediğiniz tüm bilgilere hızlıca ulaşabilir; telefon numarası, mail adresi, iletişim formu bağlantı adresi gibi birçok bilgiye anında sahip olabilir, destek alma konusundaki işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Websitemizde Türkiye’de bulunan tüm bilinen markaların telefon numaraları, sıklıkla kullandığımız ve bazen hepimizin işimizin düştüğü kamu kurumlarının çağrı merkezi iletişim telefon numaraları, tüm bankaların çağrı merkezi numaraları ve müşteri temsilcisine hızlı bağlanmak için verdiğimiz özel numaralar, televizyonda yayınlanan yarışma programlarına katılım formlarının bağlantılarını, canlı olarak yayınlanan televizyon programlarına katılım için canlı yayın iletişim telefon numaraları ve WhatsApp iletişim numaraları, birçok haber kanalının WhatsApp ihbar hattı numaraları, toplum yararına yayın yapan televizyon programlarının WhatsApp ihbar hattı numaraları, yarışma başvuruları için WhatsApp başvuru numaraları, kötü bir olayla karşılaştığınızda veya bir kayıp ilanı ihbarı için arayabileceğiniz ihbar hattı numaralarını bulabilirsiniz.

Cagrimerkezimiz.com’un resmi kurum ve kuruluşlarla uzaktan yakından alakası yoktur. Siz değerli okuyucularımızın işlerinin kolay halledilebilir olması ve müşteri temsilcisine hızlı bağlanılabilmesi için bilgi verici makaleler sitemizde mevcuttur. Bir konu hakkında bilgi alabilmek veya bir sorunuzu sormak için bizlere ilgili yazının yorum bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Resmi bir kurum olmadığımız için kesin bir çözüm sunmamız mümkün değildir ancak siz değerli kullanıcılarımız için yardımcı olacak derecede detaylı ve hızlı cevaplar vermeye dikkat etmekteyiz.

Cagrimerkezimiz.com, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak yayınını sürdürmektedir. Cagrimerkezimiz.com’da yazılan tüm içerikler, tarafımızca yazılmış olup tümü özgün içeriklerdir. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kopyalanan, yayımlanan yazılar hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Cagrimerkezimiz bir gazete kuruluşudur.