T-Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

T-Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz T-Bank açılış saati kaçta? T-Bank kapanış saati kaçta? T-Bank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

T-Bank Çalışma Saatleri

Bank of Bahrain and Kuwait’in İstanbul’daki şubesi olarak kurulmuş olan T-Bank, ilk olarak 1985 yılında hizmetlerini sağlamaya başlamıştır. Kurulduğu yıllardan beri ülkemizde giderek şube sayılarını artırmaya özen göstermiş olan banka, şu an yaklaşık 35’ten fazla şubesini bünyesine katmıştır. Kurumsal bankacılık, ticari bankacılık ve perakende bankacılık gibi hizmetlere yer vermekte olan T-Bank, diğer bankalarda olduğu gibi özellikle kredi desteği ile birlikte daha ön plana çıkmayı başarmıştır.

Çeşitli kurum ya da markalara, dostlarını, akrabalarına borcu olan kişiler için en ihtiyaçlı yerlerden birisi olan bankalar, bazı önemli kriterlere göre kişilere kredi desteği vermektedir. Genel olarak düşük faizli olarak sunulan krediler, insanların ihtiyaç çeşitlerine göre farklı isimlendirmeler ve miktarlar üzerinden verilmektedir. Ayrıca kişilerin maaşı, kredi notu, iş hayatı ve kimlik bilgileri gibi içeriklere dikkat edilerek verilen krediler, özellikle iş hayatında ve hastalık gibi durumlarda oldukça rahatlatıcı maddi destekler arasında yer almaktadır. Söz konusu olan kredi desteğini sağlayan bankalar arasında bulunan T-Bank, ülkemizde şuan yaklaşık 12 adet şehirde hizmet vermektedir. Şehir ve farklı semtlerde olmak üzere 35’ten fazla şubeye sahip olan banka, özel çalışma saatlerine sahip olmaktadır. Banka müşterisi olmak ve hesap açtırmak isteyen kişiler için merak konusu olan çalışma saati ve kapanış saatleri için gerekli cevabı yazımızdan öğrenmeniz mümkün olmaktadır.

Günümüzde 600’den fazla personele sahip olan ve hizmet ağını her geçen gün daha da büyütme hedefinde olan T-Bank’ın çalışma saatleri de, diğer bankalarda görüldüğü gibi yalnızca hafta içinde geçerli olmaktadır. Pazartesi ve Cuma günleri sabah ilk olarak 09:00’da açılan banka, 12:30’da öğle arasına gitmektedir. Verilen 1 saatlik aranın ardından 13:30’da şubelerini yeniden müşterilerine açan T-Bank’ın kapanış saati ise 17:00 olarak görülmektedir. İşletmeler için özel bankacılık hizmeti de sağlamayı mümkün kılmış olan T-Bank, hafta sonları açık olmamaktadır. Bunun yanı sıra kurban bayramı ve ramazan bayramı gibi ülkemizdeki dini bayramlar içinde kapalı şekilde hizmet sunan banka, ayrıca resmi tatil günleri ve milli bayramlarımızda da kapalıdır.

T-Bank Açılış Saati
09:00

T-Bank Kapanış Saati
17:00

T-Bank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Arama Terimleri: T-Bank açılış saati, T-Bank kapanış saati, T-Bank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap