UPS Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

UPS Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz UPS Kargo açılış saati kaçta? UPS Kargo kapanış saati kaçta? UPS Kargo çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

UPS Kargo Çalışma Saatleri

İlk olarak Amerikan Posta Şirketi adı altında kurulmuş olan UPS Kargo şirketi, daha sonraki yıllarda adını değiştirerek, Amerika’nın yanı sıra 1976 yılında Almanya’da ilk şubesini açarak, hizmet ağını detaylandırmaya başlamıştır. Sonraki dönemler için ülkemizde de hizmet vermeye başlamış olan UPS Kargo firması, aynı zamanda Türkiye’nin her ilinde şubesi bulunan kargo firmaları arasındaki yerini almıştır. Hizmet vermiş oldukları yalnızca Türkiye, Amerika ve Almanya ile sınırlı kalmayan UPS Kargo, bunun yanı sıra dünya üzerindeki 220’ye yakın ülkelerde de faaliyetlerine devam ediyor.

Dünyanın büyük şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyan UPS Kargo firması, yaklaşık 500 bin personel sayısı sayesinde, hizmetlerinin daha sorunsuz olarak yürütülebilmesine imkân tanımaktadır. Özel araç filoları ve müşteri odaklı çözümleri sayesinde, her zaman aranan kargo şirketlerinden olan UPS Kargo, dünyada olduğu kadar ülkemizde de kesintisiz olarak ulaşım ve teslimat işlemlerine yer vermektedir. Kurumsal firmalar ya da halk arasında da önemli hizmet yürüten firmaların başını çeken UPS Kargo için merak edilen sorulardan birisi kapanış saatidir. Uluslararası ticaret işlerini de sağlayan firma, küçük, büyük ve orta ölçekli şirketlerin de en aranan hizmet firmalarının üst sıralarında yerini korumaktadır.

UPS Kargo Açılış Kapanış Saati

Ürün teslimatı vermek ya da kargo takip gibi farklı işlemleri yapabilmek adına gitmek istediğiniz ve size en yakın UPS Kargo şirketi için çalışma saatleri de oldukça önemlidir. Haftanın 6 günü sizler için sürekli olarak hizmet vermekte olan UPS Kargo, Pazartesi ve Cuma günleri arasında sabahları 09:00’da açılmaktadır. Mesai saatlerinin 09:00 olarak bilindiği kargo şirketinin kapanış saat ise akşam 18:00’dır. Cumartesi günler içinde işlem yapabilmenize olanak tanıyan kargo firması, hafta içinde olduğu gibi sabah saat 09:00’da açılmakta ve bu kez 15:00’a kadar hizmetlerini sürdürmektedir. Cumartesi 15:00 saatinden sonra işlem yapamayacak olduğunuz UPS Kargo şirketinde, tüm bunların yanı sıra Pazar günleri ise çalışma mevcut olmamaktadır. Cumartesi çalışma saatlerinde yalnızca sipariş bilgisi ve ürün teslimatı için çalışmalarını sürdüren UPS Kargo firması, genel olarak teslimat işlemlerini akşam saatlerinde gerçekleştirmektedir.

UPS Kargo Açılış Saati
09:00

UPS Kargo Kapanış Saati
18:00
15:00 (Cumartesi)

UPS Kargo Çalışma Saatleri
09:00-18:00
09:00-15:00 (Cumartesi)

UPS Kargo müşteri hizmetleri adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: UPS Kargo açılış saati, UPS Kargo kapanış saati, UPS Kargo çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap