Sürat Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Sürat Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Sürat Kargo açılış saati kaçta? Sürat Kargo kapanış saati kaçta? Sürat Kargo çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

Ülkemizin en genç kargo şirketleri arasında yer alan Sürat Kargo, 2003 yılında temelleri atılan kargo şirketi olarak dikkat çekiyor. Kargo sektöründe henüz genç şirketlerden olsa da, sağladığı ve gösterdiği kaliteli hizmetler sayesinde, en fazla müşterisi bulunan ve tercih edilen kargo şirketlerinden birisidir. Türkiye’nin yalnızca kurumsal firmalarına hizmet sunmayan Sürat Kargo, bunun yanı sıra bireysel ihtiyaçları bulunan kişiler içinde gönderim ve teslimat işlemlerine sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir. Kargo taşımacılığı sektöründe kısa süre içerisinde adından söz ettirmeyi başarmış olan Sürat Kargo şirketi, gönderecek olduğu ürün ya da malzemelerinize en az sizler kadar değer vermekte ve sorunsuz teslimat işlemleri sayesinde, müşteri memnuniyetini kısa süre içinde kazanan şirketler arasında yerini almıştır.

Günümüzde 700’den fazla şubesi bulunan Sürat Kargo şirketi, 1500’den fazla araç filosu ile ülkemizin tüm şehir ve semtlerine sorunsuz olarak teslimat işlemlerini sağlayabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra 5 binden fazla çalışan kadrosu ile birlikte aralıksız olarak gönderim hizmeti sunan firma, yalnızca Türkiye’nin değil, aynı zamanda dünyanın yaklaşık 200’den fazla ülkesine sorunsuz olarak gönderim hizmetlerini sağlamaktadır.

Hediye göndermek, acil posta, evrak ya da belge ulaştırmak için kurumsal firma ya da tekil kişiler tarafınca sıkça tercih edilir hale gelmiş olan Sürat Kargo şirketi, çalışma saatleri içerisinde bu işlemlere yer vermektedir. Verilecek olan sipariş ve başvurma işlemleri için şubelerinden kayıt alan kargo şirketi, aynı zamanda internet üzerinden de bu işlemleri yerine getirebilmenize olanak tanımaktadır. Günümüzde Sürat Kargo şirketi için merak edilen konulardan birisi de açılış saatleridir. Sabah saat 09:00’da açılan kargo şirketi, aralıksız olarak akşam saatlerine kadar hizmet sunmaktadır. Sürat Kargo şirketinin kapanış saati ise akşam 18:30’dur. Bahsedilen kapanış saati yalnızca hafta içidir. Cumartesi günü sabah 09:00’da açılan Sürat Kargo, bu kez 14:30’a kadar hizmet sunmakta ve bu saatten sonra kapanmaktadır. Söz konusu olan şirket, Pazar günleri ise kapalıdır. Verilen çalışma ve kapanış saatleri, batı illeri için geçerlidir. Doğu illerinde ise sabah 08:30’da açılan kargo şirketi, 18:00’da kapanmaktadır. Cumartesi günü ise 08:30’dan 14:00’a kadar hizmet veren şirket, Pazar günü ise kapalıdır.

Sürat Kargo Açılış Saati
08:30
09:00

Sürat Kargo Kapanış Saati
18:00
14:30

Sürat Kargo Çalışma Saatleri
08:30-18:00 (Hafta içi çalışma saatleri)
09:00-14:30 (Cumartesi çalışma saatleri)

Sürat Kargo müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Sürat Kargo açılış saati, Sürat Kargo kapanış saati, Sürat Kargo çalışma saatleri, 2019

One Response

  1. isa 27 Ocak 2021

Yorum Yap