UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

UPS Kargo, 1907 yılında Amerikan Posta Şirketi olarak kurulmuş, 1919 yılında UPS olarak değiştirilmiştir. Dünyanın dört bir yanına taşımacılık hizmeti veren UPS toplamda 220 ülkeye hizmet vermektedir. Şirketin 400 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

UPS Kargo, 1988 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. 260 şubesi, 700 araçlık filosu ve 5000’den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. Kalitesi ve hızlı ürün taşımacılığıyla gözde kargo firmalarından biri olan UPS Kargo, önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir.

UPS Kargo’nun 444’lü bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderinizin son durumu hakkında bilgi alabilir, teslimat süresi ve gönderi ücret bilgisi alabilir, dış ticaret hakkında gümrük sorularınızı sorabilir kargonuz hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden istek, şikayet, soru ve önerilerinizi de kolayca bildirebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak şikayet ve önerilerinizi bildirebilirsiniz.

UPS Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 00 66

UPS Kargo İletişim Formu

Arama Terimleri: ups kargo iletişim bilgileri, ups kargo telefon no, ups kargo irtibat tel, ups kargo canlı destek, ups kargo müşteri temsilcisi, ups kargo şikayet hattı

Cevapla