Albaraka Türk Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Albaraka Türk Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Albaraka Türk açılış saati kaçta? Albaraka Türk kapanış saati Kaçta? Albaraka Türk çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri

Türkiye’nin faizsiz bankacılık anlayışı ile finansal kuruluşlardan birisi olarak hizmet vermeye başlamış olan Albaraka Türk, ilk olarak 1984 yılında kurulmuştur. Kuruluşunun ardından ilk olarak 1985 yılında resmi olarak hizmet vermeye başlamış olan Albaraka Türk, faizsiz bankacılık hizmet anlayışı ile hızla yükselişe geçmiş ve müşterilerinin sorunları ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Yaklaşık 33 yıldır ülkemizim tüm bölge ve şehirlerinde hizmet sağlamayı başarmış olan banka, 2013 itibari ile ortaklık anlaşmasına gitmiş ve yabancı ortakları ile birlikte hizmet ağını daha da genişletmeye başlamıştır. Ortaklık payının %60,10’luk kısmının yabancı, %10,82’lik kısmının yerli ve %23,08’lik kısmının ise halka açık olduğu banka, ülkemizde 200’den fazla şubesi ile birlikte kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle küçük esnaf ve işletmelere sağlamış olduğu faizsiz ve düşük faizli kredi destekleri ile ülkemizde büyük bir kitle tarafından müşteriye sahip olmayı başarmış Albaraka Türk bankası için çalışma saatleri bilgisi oldukça önemlidir. Şubeye gitmek ve kredi desteği alarak, hizmetlerini daha sorunsuz olarak gerçekleştirmek isteyen esnaflar arasında tercihlerin en üstünde gelen banka, mesai saatleri içerisinde ziyaretçilerine hizmet vermek için açık olmaktadır.

Borsaların hareketlenmesini ve Türk ekonomisinin güçlenmesini sağlamakta olan Albaraka Türk bankası, aynı zamanda borsada halka açık şekilde yer almaktadır. Fatura ödemeleri, para çekme işlemleri, EFT ve havale işlemleri gibi pek çok farklı işlemleri yapabilecek olduğunuz Albaraka Türk şubelerinde, bahsedilen işlerin sorunsuz olarak yapılabilmesi için hizmet vermiş olduğu saatlerin ve açık olduğu günlerin net olarak bilinmesi gerekmektedir. Albaraka Türk bankasının hangi saatlerde açık olduğu, hangi saatlerde kapandığı ve resmi tatil günlerinin hangisi tarzındaki bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Öncelikle yalnızca hafta içi çalışmakta olan Albaraka Türk, sabah saat 09:00’da açılmakta öğle 12:30’a kadar açık kalmaktadır. 12:30 itibari ile öğle arasına giren banka, 13:30’da tekrar müşterilerine açılmaktadır. Taşıt ve konut kredisi gibi ihtiyaçlar için hizmet veren Albaraka Türk bankasının kapanış saati ise 17:00’dır. Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermeyen banka, dini ve milli bayramlarda da kapalıdır.

Albaraka Türk Açılış Saati
09:00

Albaraka Türk Kapanış Saati
17:00

Albaraka Türk Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Albaraka Türk müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Albaraka Türk açılış saati, Albaraka Türk kapanış saati, Albaraka Türk çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap