Kipa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Kipa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Kipa açılış saati kaçta? Kipa kapanış saati kaçta? Kipa çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Kipa Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk olarak 1992 yılında İzmir’de kurulmuş olan Kipa, marketler zinciri olarak farklı bölgelerdeki şubesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Hipermarketler zinciri olan özelliğine sahip olan Kipa, Türkiye’nin farklı şehirlerinde her geçen gün giderek artan şubeleri sayesinde, ucuz alışverişlerin ortak adresi olan özelliğini de taşıyor. Perakende satış sektöründe ülkemizin önemli markalarının başında gelen Kipa, ucuz ürün satışı hizmeti sunması sayesinde daha fazla müşteriye hitap etmektedir.

Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer alan İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli gibi şehirlerde de market zinciri bulunan Kipa markası, toplamda 20 şehirde kesintisiz olarak alışveriş yapılması ayrıcalıklarına yer vermektedir. Bunların yanı sıra yaklaşık 160 mağaza ve zincirleri bulunan market zinciri, müşterileri için özel kart sunması ile de tercih sebebi olmaktadır. Verilen kart sayesinde, güncel indirim ya da kampanyalardan yararlanabilme ayrıcalıkları tanıyan market zinciri, ülkemizde en fazla personel istihdamı sunan şirketlerinde başını çekmektedir. Ürün ve malzemelerde sürekli olarak promosyon yapan Kipa, bu indirimlerden haberdar olabilmeniz içinde form doldurarak, bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Haftanın 7 günü aralıksız olarak hizmet sunan marketler zinciri, mutfak ürünleri, çocuk oyuncakları, et, tavuk, içecek ya da deterjan malzemeleri gibi akla gelebilecek olan tüm gıda ve eşyaların satın alınmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kendi ürünlerini üretmeyi başaran marka, özellikle tek tip çalışma saatleri sayesinde daha akılda kalıcı şekilde düzen içinde hareket etmektedir. Sabah 09:00 sularında alışverişe açılan mağazaları sayesinde, erken saatlerde ürün alışverişi yapabilecek olduğunuz mağazalardan, akşam saatlerinde ise 22:00’dan sonra alışveriş yapamazsınız. Her gün saat 09:00 saatinde açılan Kipa markasının kapanış saati ise bayram ya da hafta sonu fark etmeksizin 22:00’dır. İlk olarak Türk sermayeli olarak hizmete girmiş olan marka, daha sonra yabancı ortaklar ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ülkemizde dini ve milli bayramlarda da aksatmadan açık olarak hizmet sağlamayı başaran hipermarket zinciri Kipa, güler yüzlü ve işinde deneyimli personelleri sayesinde, daha kaliteli çözümler sunmaktadır. Yaz ya da kış aylarında da aynı saatlerde çalışma ayrıcalığı tanıyan marka, özellikle gıda malzemeleri konusunda sağlıklı ürünleri ortaya çıkarıyor.

Kipa Açılış Saati
09:00

Kipa Kapanış Saati
22:00

Kipa Çalışma Saatleri
09:00-22:00

Kipa müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Kipa açılış saati, Kipa kapanış saati, Kipa çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap