Onur Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Onur Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Onur Market açılış saati kaçta? Onur Market kapanış saati kaçta? Onur Market çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Onur Market Çalışma Saatleri

İstanbul, Bursa, Edirne ve Kırklareli gibi şehirlerde onlarca mağazası ile birlikte hizmet vermekte olan süpermarket zinciri Onur market, 1996 yılında ilk kez İstanbul’da hizmet vermeye başlamıştır. O günden bu yana sürekli olarak farklı şehir ve semtlerde market şubeleri açan firma, özellikle kırtasiye malzemeleri satışı sayesinde, ciddi anlamda itibar kazanmış ve ülkemizin ileri gelen süpermarket zincirleri arasında yerini almayı başarmıştır. Marmara ve Trakya bölgesinde sayısız şubeleri ile 70 milyondan fazla müşterilerine hizmet sunuyor.

Haftanın tüm günü açık olarak hizmet vermekte olan süpermarket zinciri, bünyesinde binlerce personelleri ile birlikte basın odaklı çalışmalara da hız vermektedir. Haftada düzenli olarak farklı ürün ya da malzemelerde indirimler sunmaya özen gösteren Onur market zincirleri, ziyaretçileri için özel indirim kartları sunmayı da ihmal etmemektedir. Bu sadeye farklı ürünler için yapabilecek olduğunuz alışverişler sonrasında, fazla ücret ödemek yerine daha uygun fiyatlar ile alışveriş yapabilmenize imkân tanınmaktadır. Bebek mamaları, mantı, et ve tavuk ürünleri, kalem, silgi ve defter gibi kırtasiye malzemelerinde de büyük kampanyalar sunan market zinciri, Marmara ve Trakya bölgelerinde genel olarak tüm bölgelerde şubesi ile çalışmalarına hız vermektedir.

Sebze ve meyve gıda malzemelerinin oldukça taze ve organik olarak satışa sunulmasına özen gösteren market zinciri, en faz 18 saat bekletilen gıdaları bünyesinde bulunduruyor. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere aralıksız olarak açık olan market zincirine, istediğiniz günler için girerek alışverişlerini yapabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere sabah ilk olarak 08:30 saatlerinde açılan market zincirleri, akşam saatlerinde de 22:00 saatlerinde hizmete kapanmaktadır. Yalnızca dini bayramların 1. günleri alışverişe kapalı olan Onur market zincirleri, bayramların 2 ve 3. günlerinde kesintisiz olarak çalışmaya devam etmektedir. Ancak normal çalışma saatlerine göre, dini bayramlarda daha kısa saatlerde hizmet veren Onur market zinciri, yaz ve kış ayları fark etmeden aynı saat aralıklarında şubelerini açık tutmaya özen gösteriyor. Uygun fiyatlı alışverişlerin ortak noktası olan Onur market mağazaları, ileriye dönük şube sayılarını da artırmayı planlıyor.

Onur Market Açılış Saati
08:30

Onur Market Kapanış Saati
22:00

Onur Market Çalışma Saatleri
08:30-22:00

Onur Market müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Onur Market açılış saati, Onur Market kapanış saati, Onur Market çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap