Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Onur Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Onur Market Özen Grup tarafından 1996 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şuanda İstanbul, Trakya ve Marmara’da 160’tan fazla mağaza ve 5000’den fazla çalışanıyla müşterilere hizmet vermektedir. Onur Market kalite, ürünlerde tazelik ve müşteri memnuniyetine önem vererek sektörde en iyi firmalardan biri haline gelmiştir. Özellikle sebze ve meyve ürünlerinde 18 saat gibi bir sürede tarladan toplanan mahsüllerin raflara ulaşmasını sağlayarak müşterilere en taze ürünleri getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Neden Onur Market sorusunu Onur Market şu maddelerle açıklamaktadır.

Tazelik. Türkiye’nin farklı bölgelerinden toplanan sebze ve meyveler 18 saat içinde raflara ulaştırılmakta bu sayede müşterilerin her gün en taze ürünlere ulaşması sağlanmaktadır. Açık alanda bekletilen meyve ve sebzeler besin değerlerini zamanla kaybetmektedirler. Onur Market tarladan toplanan ürünlerin kısa sürede raflara ulaştırılmasını sağlayarak besinlerin besin değeri kaybını engellemektedir.

Onur Market Çağrı Merkezi Numarası

Kalite. Müşterilere kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sunmayı kendine ilke edinen Onur Market, kaliteli hizmet alanında dikkatleri üzerine çekmiştir. Ürünlerde olduğu gibi hizmette de kaliteye önem veren Onur Market müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen marketlerden biri haline gelmiştir.

Lezzet. Olmazsa olmaz değerlerimizden biri de lezzettir. Onur Market en lezzetli ürünlerin sofranıza ulaşabilmesi için aracılık etmektedir. Birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlere Onur Market üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fiyat. Kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizlerle buluşturan Onur Market diğer taraftan ödül kart ile güzel indirimleri sizlere sunmakta ve kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Hizmet. Onur Market’in üzerinde durduğu en önemli maddelerden biri de hizmettir. Çalışanları müşterilerin soracağı tüm soruları cevaplayabilecek şekilde seçen Onur Market, memnun kalmadığınız ürünlerde size değişim hakkı tanımaktadır.

Onur Market çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Onur Market ile iletişime geçebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Onur Market hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90(212) 411 15 60

Onur Market Mail Adresi
info@onurmarket.com

Arama Terimleri: onur market çağrı merkezi, onur market iletişim, onur market müşteri hizmetleri, onur market irtibat tel, onur market telefon numarası, onur market mail adresi, onur market şikayet, onur market şikayet hattı, onur market şikayet var

8 Yorum

  1. Kamile Emet Argin 18 Nisan 2018
  2. BErkan 30 Temmuz 2018
  3. Ersin 25 Ağustos 2018
  4. Maral 8 Ekim 2018
  5. Çiğdem 16 Nisan 2019
  6. oğuz bozkurt 9 Mayıs 2019
  7. Nalan 14 Mart 2020
  8. Cafer 20 Mayıs 2020

Yorum Yap