Çağdaş Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Çağdaş Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Çağdaş Market açılış saati kaçta? Çağdaş Market kapanış saati kaçta? Çağdaş Market çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Çağdaş Market Çalışma Saatleri

Ülkemizde yalnızca Ankara ve çevresinde şubeleri bulunan Çağdaş market zincirleri, özellikle son 3 yıl içerisinde Ankara’nın farklı semtlerinde açmış olduğu şubeleri ile güvenilir markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Henüz yalnızca Ankara ile sınırlı olan şubeleri bulunmuş olsa da, ileriki zamanlar için hedeflerinde bulunan farklı şehirlere açılma projeleri ile daha da fazla büyümeyi hak eden şirketlerin başında gelmektedir.

Sunmuş oldukları indirim ve kampanyalı fiyatlar sayesinde, daha düşük maliyetler ile alışveriş yapabilmenizi sağlayan Çağdaş market zinciri, özellikle son günlerde sunduğu Tesla araç çekiliş kampanyası sayesinde, alışverişlerin daha fazla avantajlı olmasını sağlamaktadır. Sağlıklı ve organik gıda malzemelerinin satışa sunulmasına özen gösteren Çağdaş şirketi, giderek büyüyen şube ve market zincirleri sayesinde daha fazla kişiye hitap etmeyi mümkün hale getirmektedir. Son günlerde Eskişehir’de de yer alan şubeleri ile birlikte hafta içi ve hafta sonu olmak üzere alışveriş yapabilmenizi sağlamakta olan Çağdaş market zinciri, tüm bunların yanı sıra işçi alımı yaparak, yeni şubeler açma hedefindedir.

Hafta içi ve hafta sonu sağlamış olduğu sebze, meyve ya da et mamulleri indirimleri sayesinde, daha fazla tercih edilen Çağdaş market zinciri, hafta içi ya da hafta sonu aynı saat aralıklarında hizmet sunmaktadır. Sabah 08:30’da açılan Çağdaş market zinciri, akşam 22:00 saatinde de müşteri alışverişine kapanmaktadır. Tavuk ve et ürünlerini satın alabilecek olduğunuz market zinciri, bunun yanı sıra soğuk çay, meyve suyu, su, dondurma, mendil ya da temizlik deterjanlarının satış işlemlerine de yer veriyor. Ülkemizde milli bayramlarda da sürekli açık olan Çağdaş şirketi, yalnızca dini bayramlar olan Ramazan ve Kurban Bayramlarının ilk günleri kapalı olmaktadır. Ancak bu bayramların diğer günleri için açık olan Çağdaş market zinciri, dini bayramların 2. ve 3. günlerinde ise, normal günlerdeki çalışma saatlerinden daha kısa süre içerisinde açık olarak hizmet sağlamaktadır. Henüz Ankara ve Eskişehir ile sınırlı olarak şubeleri bulunmuş olsa da, ileriki zamanlar için ülkemizin farklı illerine açılmayı hedefleyen Çağdaş market zincirleri, aynı zamanda araba çekilişleri sayesinde ön planda yer alıyor.

Çağdaş Market Açılış Saati
08:30

Çağdaş Market Kapanış Saati
22:00

Çağdaş Market Çalışma Saatleri
08:30-22:00

Çağdaş Market müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Çağdaş Market açılış saati, Çağdaş Market kapanış saati, Çağdaş Market çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap