Ncity Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Ncity Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Ncity açılış saati kaçta? Ncity kapanış saati kaçta? Ncity çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Ncity Çalışma Saatleri

Son 20 yıl içerisinde ülkemizde yerli ya da yabancı ortaklıklar ile birlikte açılmış olan yüzlerce alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Binlerce ürün ve gıda malzemesi satışlarının ortak noktası olmayı başarmış olan alışveriş mağazaları arasında yer alan Ncity, ülkemizde giderek tercih edilen markalar arasında yerini almıştır. Yalnızca alışveriş yapabilme amacını taşımamakta olan Ncity mağazaları sayesinde, günlük hayatta daha sosyal olmanız ve çeşitli etkinliklere katılarak, eğlenceli zamanlar geçirebilmeniz adına da çok sayıda alternatifler bulunmaktadır.

Çocuklarınız için hediye ve ürünlere kolay şekilde sahip olabilecek olduğunuz Ncity, ülkemizde 2 ilde mağazasını açmış ve hizmetlerini uzun yıllardan beri sürdürmektedir. Kocaeli ve Adana’da belirli saatler arasında müşterilerine açık olarak hizmet sağlamaktadır. Ancak Ncity alışveriş merkezi içerisinde, ülkemizde çeşitli amaçlar için hizmet sunan çok sayıda firma ve işletmelerde yer almaktadır. Buna göre alışveriş yapabileceğiniz yerlerin başında ilk sırada gelen Ncity ile birlikte, özel günlerde düzenlenen etkinlik ve oyunlara katılarak, çocuklarınız ve sevdiklerinizle beraber, daha aktif şekilde eğlenebilirsiniz. Sinema salonları sayesinde düzenli ve güncel sinema filmlerini de izleyebilecek olduğunuz Ncity alışveriş merkezinde, çok sayıda restoran ve lokanta da yer alıyor. Karnınızı da doyurabilmeniz için en kaliteli çözümleri sağlayan alışveriş merkezi, özel otoparkları ve kampanyaları sayesinde, müşterilerin daha sorunsuz alışveriş yapabilmesi için aralıksız olarak çalışmaktadır.

Özellikle Kocaeli’ndeki şubesi ile uzun yıllar marka olmayı başarmış olan Ncity alışveriş merkezi, McDonald’s, KFC ve Burger King gibi gıda sektörü için hizmet sunan markalar ile de özel işbirliği yaparak, karnınızı doyurabilecek olan yerler arasında yerini almaktadır. Daha çok hafta sonları ve kış aylarında insanlar tarafınca dolup, taşan Ncity için genellikle alışveriş merkezinin sabah kaçta açıldığı, hangi günlerde hizmet verdiği, resmi tatil günleri ve de kapanış saatlerinin kaçta olduğu konusunda bilgi alınmak istemektedir. Öncelikle hafta içi ve hafta sonu da dâhil olmak üzere, 7/24 olarak müşterilerine açık olan Ncity alışveriş merkezi, 09:00’da ilk olarak açılmaktadır. Öğle molası vermeden çalışmalarını yürüten Ncity’nin kapanış saati ise akşam 22:00’dır. Ayrıca milli ve dini bayramlarda da sürekli olarak açıktır.

Ncity Açılış Saati
09:00

Ncity Kapanış Saati
22:00

Ncity Çalışma Saatleri
09:00-22:00

Arama Terimleri: Ncity açılış saati, Ncity kapanış saati, Ncity çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap