Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Makro Market Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Makro Market açılış saati kaçta? Makro Market kapanış saati kaçta? Makro Market çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Makro Market Çalışma Saatleri

Ankara başta olmak üzere Kırıkkale, Malatya, Samsun ve Konya şehirlerinde farklı mağazaları ile alışveriş yapabilmenize imkân tanımakta olan Makro Market toplamda 5 ilde ülkemizin büyük zincirleri arasında yerini almıştır. Ülke genelinde toplam 32 mağazası bulunan Makro Market, bu mağazalar ile birlikte yetinmeyip, sürekli olarak farklı şehirlere açılma ilkeleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Özellikle et ve sebze kategorileri ile birlikte güvenilir markalar arasına girmeyi başarmış olan Makro Market üzerinden, indirim ya da kampanyalar sayesinde daha düşük ücretler ödeyerek, alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

İlk olarak Ankara’da 1991 yılında kurulmuş olan marketler zinciri, yaklaşık 6 ortak olarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu tarihlerden sonra sürekli olarak yeniliklere açık olan şirket, 32 mağazasının ardından günümüzde toplamda 248 mağazasını açarak, farklı bölgelere ulaşmayı başarmıştır. Hizmet vermiş olduğu il sayısını da 15’e çıkarmış olan Makro Market hipermarket zincirleri arasında hızla yükselişe geçmiş ve engelli dostu çalışmaları sayesinde, farklı ödüllere de layık görülmüştür.

Ülkemizde yaklaşık olarak 7000 personel kadrosu ile birlikte geniş istihdam avantajlarına yer vermeyi başaran Makro Market, hafta içi ve hafta sonu aynı çalışma saatlerine yer vermektedir. Et, süt, yumurta, içecek, çikolata, kuruyemiş ya da baharat gibi malzemelerin uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmasını sağlamış olan Makro Market hipermarket zinciri, müşterilerin şikâyet ve sorunları ile ilgilenebilmek adına danışma hattına yer vermiştir. Bu saye da daha memnun müşteri potansiyeline sahip olan marka, daimi müşterileri için Makro kartı sunarak, indirimlerden mümkün olduğunca yararlanmaları için avantajlar sağlıyor. Toplamda 100 milyondan fazla müşteriye sahip olan marka, buna göre ülkemizin en önemli hipermarket zinciri olma özelliğine de sahip olmaktadır. Sabah 09:00 saatlerinde açılan ve müşterilerini bekleyen Makro hipermarket, akşam saatlerinde ise 21:00 sularında kapanmaktadır. Yaz ayları ya da kış aylarında da tek tip çalışma saatlerini sağlamış olan şirket, aynı zamanda milli bayramlarda da açık kalmaktadır. Yalnızca dini bayramların ilk günü kapalı olan market zinciri, dini bayramların diğer günlerinde de hizmetlerini sürdürmektedir.

Makro Market Açılış Saati
09:00

Makro Market Kapanış Saati
21:00

Makro Market Çalışma Saatleri
09:00-21:00

Arama Terimleri: Makro Market açılış saati, Makro Market kapanış saati, Makro Market çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap