ING Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

ING Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Ing Bank açılış saati kaçta? Ing Bank kapanış saati kaçta? Ing Bank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

ING Bank Çalışma Saatleri

Hollanda merkezli olarak kurulmuş olan ING bankası, ING Grubu tarafınca 1984 yılında hayata geçirilmiştir. Farklı ülkelerde uzun yıllardan beri bankacılık hizmeti sunmakta olan şirket, 2007 yılında ülkemizde hizmet veren Oyak Bank’ın hisselerini satın alarak Türkiye piyasasına giriş yapmış olan şirket, ülkemizde ilk olarak 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık 10 yıldır gibi bir sürede kısa süre içerisinde güvenilir bankalar arasında yerini almayı başarmış olan banka, 40’ın üzerindeki ülkelerde uzun yıllardan beri hizmetlerini sürdürüyor. 50 binden fazla çalışan kadrosuna sahip olan ING, yeni dönem bankacılık hizmetlerini eksiksiz olarak sürdürmektedir. Özel bankacılık, dijital bankacılık ve yatırım bankacılık işlemleri için sıkça tercih edilmekte olan ING bankasının, milyonlarca müşterisi ile birlikte kredi çekmek ya da para yatırma gibi işlemlerde de yardımcı olmaktadır. Ülkemizde sürekli olarak Eski Köye Yeni Adet sloganı ile reklam veren banka, giderek müşteri kapasitesini artırmakta ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

En fazla şubesinin İstanbul’da olduğu bilinen ING bankası, 30’dan fazla ilçede yer alan 80 şubesi ile birlikte en fazla cirosu bulunan şirketler arasında bulunmaktadır. Hesap açtırmak isteyen, fatura ödemek isteyen ya da harç yatırmak isteyen gibi acil ihtiyaçları olan müşteriler, ING bankasının hangi saatlerde çalıştığını ve hangi günler açık olduğunu merak etmektedir. ING Bank’ın kaçta açıldığı, kaçta kapandığı, resmi tatil günlerinin hangisi olduğu gibi tüm sorular için yazılarımızdan öğrenebilirsiniz. Öncelikle sabah ilk olarak 09:00’da açılan banka 12:30’da öğle molası vermektedir. 1 saatlik öğle molasının ardından 13:30’da yenilen açılan ING Bank’ın kapanış saati ise akşam 17:00 sularıdır. Cumartesi ve Pazar günleri açık olmayan ING Bank, aynı zamanda dini ve resmi bayramlarda da müşterilerine kapalıdır. Kurumsal firmalar tarafından da sıkça müşteriye sahip olan ING, ihtiyaç, konut ve taşıt kredi için düşük faizli kredi veren bankalar arasında yer alması sebebi ile ülkemizdeki müşteri sayısını her geçen gün daha da fazla oranda artırmaktadır. Dini ve milli bayramların dışında hafta içi her gün açıktır.

Ing Bank Açılış Saati
09:00

Ing Bank Kapanış Saati
17:00

Ing Bank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Ing Bank müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: ing bank açılış saati, ing bank kapanış saati, ing bank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap