Deutsche Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Deutsche Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Deutsche Bank açılış saati kaçta? Deutsche Bank kapanış saati kaçta? Deutsche Bank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Deutsche Bank Çalışma Saatleri

Çok eski yıllara dayalı olarak hizmet vermekte olan Deutsche Bank, dünyadaki en eski yıllardan beridir işlem sağlayan bankalar arasında yer almaktadır. 1870 yılında Almanya’da kurulmuş olan banka, dünyanın en büyük finans kuruluşlarının başında yer alıyor. Almanya’daki işçi ve insanların haklarını korumak ve ekonomiyi düzeltmek amacı ile hayata geçmiş olan Deutsche Bank ülkemizde ise ilk kez 1977 yılında hizmetlerini vermek üzere şubesini açmıştır. Genel olarak küçük bankaların birleştirilmesi sonucunda şuan ki günümüzde ciddi anlamda büyük bir pay elde etmeyi başarmış olan banka, Almanya’ya olduğu kadar ülkemize de ciddi anlamda katkılar sağlamıştır. Sağladığı yatırımlar sonucunda büyük bir personel istihdamı da sağlamayı başarmış olan banka, 100 binden fazla çalışan kadrosu ile birlikte hizmet potansiyelini, her gün daha da yükseğe taşımayı başarmaktadır. Ülkemizde sadece İstanbul’da şubesi bulunan banka, uluslararası hizmet kapasitesine sahip olmakta ve çalışmalarına ülkemizde de yer vermek adına İstanbul’da şube açarak, müşteri çekme hedefinde yer almaktadır. Özellikle şirket ve firmalar içim kurumsal hizmet anlayışına yer veren Deutsche Bank, bireysel anlamda hizmet vermemektedir.

Her ne kadar İstanbul’da şubesi olsa da, ülkemizdeki diğer şehir ve bölgelerinde hizmet veren şirket ve firmalar içinde oldukça önemli bankalar arasında yer alan Deutsche Bank, sağlamış olduğu kurumsal bankacılık sayesinde, bahsedilen işyerlerinin destek alabilmesine imkân tanımaktadır. Şirket ve işyerleri tarafınca İstanbul’daki şubesinin kaçta açıldığı, kaçta kapandığı ve hangi günler için resmi tatil olduğu soruları sorulmakta ve bu sorulara yanıt aranmaktadır. Genel olarak ülkemizde yabancı ortaklar ile birlikte giriş yapan ve şube sayılarını artırmayı ilke edinmiş olan bankalar yer almış olsa da, sadece kurumsal bankacılık anlayışı ile hizmet veren bankalarda bulunmaktadır. Söz konusu olan bankalar arasında yer alan Deutsche Bank, sadece hafta içi şubesini açık tutmaktadır. Sabah saat 09:00’da açık olan banka, öğlen 12:00’a kadar açık kalmakta ve bu saatten itibaren 1 saat öğle molası vermektedir. 13:00’da yeniden müşterilerini ağırlamak adına açılan Deutsche Bank’ın kapanış saati ise 17:00’dır.

Deutsche Bank Açılış Saati
09:00

Deutsche Bank Kapanış Saati
17:00

Deutsche Bank Çalışma Saatleri
09:00-12:00
13:00-17:00

Arama Terimleri: Deutsche Bank açılış saati, Deutsche Bank kapanış saati, Deutsche Bank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap