ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ING Bank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ING Bank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

ING Bank, 17 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’ın ING Grubu’na satılmasıyla kurulmuştur. 7 Temmuz 2008 tarihinden bu yana ING Bank, ülkemizde hem bireysel bankacılık alanında hem de kurumsal bankacılık alanında hizmet vermektedir. ING Bank’ın sloganı şu şekildedir: “Eski köye yeni adet”. Ayrıca tüm para transfelerinde gerektiğinde girmeniz gereken ING Bank SWIF kodu şu şekildedir: “INGBTRIS”.

ING Bank, ülkemizde adını sıklıkla duyurmuş, gözde markalardan biri haline gelmiştir. Yaptığı kampanyalar, güncel müşterilerinin yüzünü güldürecek yüksek faiz oranları ve daha nicesiyle hizmetlerine devam etmektedir. ING Bank’ın Türkiye genelinde toplam 275 şubesi bulunmakta, ayrıca 1615 adet de ATM’si bulunmaktadır.

Yıllar geçtikçe gelişmesine devam eden banka müşterilerine uluslararası standartlarda en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktadır. Her yerden hızlı ve kolay finansman destek sunmayı amaçlayan İng Bank büyümesine devam ederken müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır.

Müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi hizmeti en uygun rakamlarla sunmayı hedefleyen banka bünyesinde çalışanları ile daima pratik bir kanalda ve süreçte işlemleri tamamlamasını sağlamaktadır.

İng Bank Çağrı Merkezi Numarası

Türk ekonomisine pozitif katkı sağlamayı amaçlarken her kesimden insanın bireysel ve kobi gibi alanlarda mali problemlerini aşacak en sağlam yoldan finansman hizmetleri sunmaktadır. Gün geçtikçe büyüyen ve Türkiye de bankacılık sektöründe lider olma doğrultusunda çalışmalarına devam ederken müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Hem dünya çapında hemde ülke çapında projelere destek veren ayrıca turuncu kalpler ve iyiliğe gönül ver gibi projeler ile insanlığa hizmet etmeyi ve daima iyiyi aşılayan bir bankadan öte olmaya çalışmaktadır.

İng Bank mali sorumluluklarını yerine getiren ülke ekonomisine katkı sağlayan ve daima hizmet prensibiyle çalışan bankacılık sektöründe büyümeyi ve insanlara hizmet etmeyi amaçlayan bir bankadır.

Ülkemizde bir çok atm si ile aynı zamanda şubeleri ile müşterilerine destek veren ve işlevsel olmaya çalışan İng Bank Türkiye de varlığını güçlü bir şekilde sürdürmektedir.

İng Bank Müşteri Hizmetleri Numarası

ING Bank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulanabilir, şifre talep ve şifre değiştirme işlemlerinizi yapabilir, kredi ve kart başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden ve aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla ING Bank hakkında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İng bank müşteri hizmetleri ilişkisine oldukça önem verdiğinden dolayı müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman erişebileceğiniz şekilde hizmete sunmuştur. Yaşadığınız sorunları ya da almak istediğiniz bilgileri kısa yoldan ve hızlı bir şekilde alabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası 0850 222 06 00 nı kullanabilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0 600

ING Bank İletişim Formu

Arama Terimleri:  ing bank iletişim bilgileri, ing bank telefon no, ing bank irtibat tel, ing bank canlı destek, ing bank müşteri temsilcisi, ing bank şikayet hattı, ing bank müşteri hizmetleri, ing bank çağrı merkezi, ING Bank müşteri hizmetleri numarası, ING Bank çağrı merkezi numarası

75 Yorum

  1. Murat abay 8 Mayıs 2018
  2. serhat bostanci 23 Mayıs 2018
  3. serhat bostanci 23 Mayıs 2018
  4. anilgün altuğ 28 Mayıs 2018
  5. SÜLEYMAN KELEŞ 9 Haziran 2018
  6. Esin 15 Kasım 2019
  7. ramazan 25 Kasım 2019
  8. Dursun Koşar 25 Aralık 2019
  9. Mervenur Bitir 10 Şubat 2020
  10. ADEM AGCAKOCA 28 Mart 2020

Yorum Yap