ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ING Bank, 17 Aralık 2007 tarihinde Oyak Bank’ın ING Grubu’na satılmasıyla kurulmuştur. 7 Temmuz 2008 tarihinden bu yana ING Bank, ülkemizde hem bireysel bankacılık alanında hem de kurumsal bankacılık alanında hiznet vermektedir. ING Bank’ın sloganı şu şekildedir: “Eski köye yeni adet”. Ayrıca tüm para transfelerinde gerektiğinde girmeniz gereken ING Bank SWIF kodu şu şekildedir: “INGBTRIS”.

ING Bank, ülkemizde adını sıklıkla duyurmuş, gözde markalardan biri haline gelmiştir. Yaptığı kampanyalar, güncel müşterilerinin yüzünü güldürecek yüksek faiz oranları ve daha nicesiyle hizmetlerine devam etmektedir. ING Bank’ın Türkiye genelinde toplam 275 şubesi bulunmakta, ayrıca 1615 adet de ATM’si bulunmaktadır.

ING Bank’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bireysel ve kurumsal olmak üzere tüm bankacılık işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildiriminde bulanabilir, şifre talep ve şifre değiştirme işlemlerinizi yapabilir, kredi ve kart başvurularınızı yapabilirsiniz. Ayrıca bu hat üzerinden ve aşağıda bulunan bağlantı aracılığıyla ING Bank hakkında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

ING Bank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 600

ING Bank İletişim Formu

Arama Terimleri:  ing bank iletişim bilgileri, ing bank telefon no, ing bank irtibat tel, ing bank canlı destek, ing bank müşteri temsilcisi, ing bank şikayet hattı

65 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla