HSBC Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

HSBC Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz HSBC açılış saati kaçta? HSBC kapanış saati kaçta? HSBC çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

HSBC Çalışma Saatleri

Dünyanın en büyük bankalarından birisi olan HSBC, Asya, Ortadoğu, Afrika ve Kuzey bölgelerinde uzun yıllar sorunsuz olarak hizmet sağlayan uluslararası bankaların başında yer almaktadır. Ayrıca dünya üzerinde en fazla çalışan kadrosuna sahip olan HSBC bankası, yaklaşık 350 bin personeli ile aralıksız olarak internet bankacılığı hizmetlerine yer veriyor. Dünya üzerinde binlerce şubesi ile birlikte milyonlara hitap etmeyi başarmış olan HSBC bankası, ülkemizde ilk olarak 1990 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Telefon bankacılığı ATM bankacılığı ve Yatırım bankacığı gibi hizmetleri sağlayan HSBC, yaklaşık 70 ülkede aralıksız şekilde hizmet sağlıyor. Toplamda 4 bine yakın şubesi ile çalışmalarına ara vermeden hizmet sağlayan banka, ülkemizde de giderek yükselen ve başarılı grafikler çizerek, yoluna devam eden bankaların başında gelmektedir. Dünya üzerinde ilk olarak 1865 yılında kurulmaya başlamış olan banka, bunun ile birlikte en köklü bankalar listesinin başında yer almaktadır. İngiliz bankası olma özelliğine sahip olan HSBC, ülkemizde 300’den fazla şubesi ve 4 milyona yakın müşterisi ile her geçen gün daha da fazla büyümeye devam etmektedir.

100 milyondan fazla müşteriye sahip olan HSBC, ülkemizin tüm şehir ve bölgelerindeki şubeleri sayesinde, ulaşılabilirliği kolay olan bankalardan birisidir. Kredi çekmek ya da hesap açtırmak gibi işlemlere ihtiyaç duyan müşteriler, HSBC bankasının saat kaçta açıldığını, hangi günlerde hizmet verdiğini ve kapanış saatleri bilgilerini merak etmektedir. Ayrıca resmi tatillerde açık olmadığını da merak eden kişiler için en güncel bilgileri almanız sağlanmaktadır. Hafta içi Pazartesi ve Cuma günleri aralığında sabah 09:00’da açılmaktadır. 12:30’da öğle molası veren banka, 1 saatlik aradan sonra 13:30’da yeniden mesaiye başlamaktadır. Merak edilen en önemli konulardan birisi de bankanın akşam kaçta kapandığı sorusudur. HSBC bankası akşam 17:00’da kapanmaktadır. Ancak içeride çalışan personel ve memurlar, hizmetlerini belirli saatler aralığında sürdürmektedir. Hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri için banka hizmet vermemektedir. Bunun yanı sıra resmi tatillerden olan Ramazan Bayramı, 1 Mayıs, 30 Ağustos ve 23 Nisan gibi milli ve dini bayramlarda da açık değildir.

HSBC Açılış Saati
09:00

HSBC Kapanış Saati
17:00

HSBC Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

HSBC müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: HSBC açılış saati, HSBC kapanış saati, HSBC çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap