Bimeks Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bimeks Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Bimeks açılış saati kaçta? Bimeks kapanış saati Kaçta? Bimeks çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Bimeks Çalışma Saatleri

Ülkemizin ilk perakende teknoloji mağazası olarak faaliyetlerine başlamış olan Bimeks, ilk olarak İstanbul’un Kadıköy ilçesinde küçük bir dükkân ile hizmet vermeye başlamıştır. 1989 yılında küçük dükkân olarak ticarete atılmış olan şirket, ilk olarak 1990 yılında gerçek adı ile birlikte kurularak, hizmet sunmaya başlamıştır. Daha sonra beyaz eşya ve küçük ev aletleri satışına başlamış olan firma, Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamış olan ilk teknoloji perakende şirketi olması ile birlikte, kalitesini bir kez daha ortaya koymuştur. Borsa İstanbul’da işlem görmesi sonucunda gelir ve kazançlarını gittikçe artırmayı başaran Bimeks, ülkemizde bulunan çok sayıda markaları, satın alarak gücüne güç katmayı başarmıştır. Günümüzde 60’a yakın ilde hizmet sunmakta olan Bimeks, aynı zamanda Türkiye genelinde de 150’ye yakın şubesi bulunmaktadır. Özellikle teknoloji cihazları arasında yer alan televizyon, bilgisayar, cep telefonu, kamera ve oyun konsolları satışlarından ciddi anlamda kazanç sağlamakta olan Bimeks, internet üzerinden ürün siparişi almakta ve adreslere kadar göndermektedir. Ülkemizin büyük bir bölümünde mağazası bulunması ve üst markalar tarafınca üretilen cihazları satışa sunması sebebi ile geniş kitle tarafından çalışma saatleri merak edilen Bimeks için gerekli bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak, adeta su gibi ihtiyaç duymuş olduğumuz bilgisayar ve cep telefonu gibi çok sayıda teknolojik aletlerin satışını gerçekleştirmekte olan Bimeks, bunun yanı sıra mutfak ve küçük ev aletleri satışına da gerçekleştiriyor. Taksitli ödeme, kapıda ödeme ve indirimli fiyatlar sayesinde tercih edilen Bimeks markasının merak edilen hizmetlerinden birisi de kapanış ve çalışma saatleridir. Tüm bunların dışında Türkiye’de alışveriş mağazalarında şube açmış olan ilk teknoloji perakendecisi olan Bimeks, hafta içi ve hafta sonu dâhil olmak üzere, 7 gün aralıksız olarak hizmet sunmaktadır. Sabah ilk olarak 10:00’da açılan mağazalarını açan Bimeks’in kapanış saati de 22:00’dır. Ancak Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ilk iki gün kapalı olan Bimeks, 30 Ağustos, 1 Mayıs, 29 Ekim gibi milli bayramlarda ise normal günlerde olduğu gibi Cumartesi ve Pazar’da dâhil olmak üzere hizmet vermektedir.

Bimeks Açılış Saati
10:00

Bimeks Kapanış Saati
22:00

Bimeks Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Bimeks müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bimeks açılış saati, Bimeks kapanış saati, Bimeks çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap