hsbc-cagri-merkezi-numarasi

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

HSBC çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde HSBC müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden HSBC şikayet hattına erişebilirsiniz. HSBC müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

HSBC yani The Hongkong and Shanghai Banking Corporatio İngiltere merkezli bir bankadır. Ülkemizde faaliyetlerine 1990 yılında başlamıştır. HSBC’nin merkezi İstanbul’dadır. Ülkemizde birçok kişi tarafından kullanılan ve sevilen bankalardan birisidir.

HSBC, bireysel ve kurumsal olarak bankacılık hizmetleri vermektedir. Genel olarak bahsedecek olursal; kredi kartları, mortgage, kredi, sigorta, bireysel emeklilik, işletme sermayesi, büyüme, ödemeler, yatırımlar ve risk yönetimi gibi hizmetler vermektedir. Yaptığı kampanya ve müşteri odaklı politikası ile sevilmektedir.

HSBC Çağrı Merkezi Numarası

Finans ve bankacılık sektöründe bir dünya devi olan HSBC, kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı, bireysel bankacılık ve birikim yönetimi alanlarında en üst düzeyde hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz, şubelerimizi, telefon bankacılığı hizmetimizi, internet bankacılığı hizmetimizi , ATM bankacılığı hizmetimizi, mobil bankacılık hizmetimizi kullanarak her türlü finansal çözüme ulaşabilmektedirler. Dünyanın bütün kıtalarında 65 ülkeye yayılmış kurumsal ağımız, değerli müşterilerimizin geniş bir finansal desteğe erişimine ve finansal fırsatları yakalama şansına sahip olmalarını sağlamaktadır. 0 850 211 0 111 numaralı telefon bankacılığı hizmetimizi kullanarak, tüm bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz gibi, her türlü geri bildirim, öneri veya şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. HSBC çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Numarası

HSBC bankacılıktaki köklü deneyimi ile birikimlerinizi en doğru şekilde değerlendirmenizi sağlar. Bunun yanı sıra taşıt kredisi, konut kredisi, ihtiyaç kredisi gibi finansal taleplerinizi , emeklilik, sigorta, yatırım vb. konulardaki işlemlerinizi  en kısa ve en çabuk şekilde yerine getirebilecek iş akışlarını oluşturmuş bulunmaktayız. Bahsi geçen 0 850 211 0 111 telefon numaramızı arayarak işlemlerinizi hızlıca yapabileceğiniz gibi, 0 850 211 0 114 numaralı müşteri memnuniyet hattımızı kullanarak da bizi değerlendirebilir, hizmetlerimizde yaşadığınız veya gördüğünüz aksaklıkları, problemleri ve var ise önerilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Böylece  biz de kendimizi geliştirir, hizmet süreçlerimizin çok daha iyiye doğru gitmesini müşterilerimiz ve paydaşlarımızla birlikte sağlıyor oluruz. Yapılan görüşmeleriniz kayıt altında tutulacaktır. 6998 sayılı kişisel verilerin korunması hakkındaki yasaya uygun olarak , kişisel bilgileriniz güvence altında olacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi HSBC müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

HSBC Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

HSBC internet sitesini kullandığınızda, eğer bir desteğe ihtiyaç duyarsanız, “canlı destek” tuşuna basarak görüşme başlatabilir ve hafta içi işlemlerinizde buradan yardım alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterseniz 0 850 211 0 114 numaralı telefon hattımızı arayarak direk müşteri hizmet yetkilimize ulaşabilirsiniz  veya  0 850 211 0 111 numaralı internet bankacılığı numarasını arayarak ve eğer bankamız müşterisi iseniz önce “1” sonra “5” tuşlayarak, değilseniz önce “*” sonra “5” tuşlayarak müşteri temsilcimize kadar ulaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için HSBC müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

HSBC  Şikayet Hattı

HSBC internet sitesi üzerinden her türlü şikayet ve problemlerinizi bize iletebilirsiniz. Bunun için  https://www.hsbc.com.tr/ adresine giriş yapıp iletişim sekmesini tıklayarak iletişim formu, canlı destek, telefon bankacılığı numarası, müşteri memnuniyet hattı gibi bir sürü seçenekten birini kullanarak bizimle temasa geçebilir, hatta bankamız hakkındaki şikayetinizi resmi mercilere ulaştırabileceğiniz bilgilere de buradan erişebilirsiniz..

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen HSBC müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri HSBC şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

HSBC’nin bireysel ve kurumsal bankacılık olarak iki ayrı 0850’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir, kayıp/çalıntı kart bildirimi, kredi kartı borç sorgulama, ödemeler gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

HSBC Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 0 111 (Bireysel)
0850 211 0 424 (Kurumsal)

Arama Terimleri: hsbc iletişim bilgileri, hsbc telefon no, hsbc irtibat tel, hsbc canlı destek, hsbc müşteri temsilcisi, hsbc şikayet hattı, hsbc müşteri hizmetleri numarası, hsbc çağrı merkezi numarası, hsbc iletişim numarası, hsbc çağrı merkezi, hsbc müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap