Yapı Kredi Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Yapı Kredi Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Yapı Kredi açılış saati kaçta? Yapı Kredi kapanış saati kaçta? Yapı Kredi çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Yapı Kredi Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk ve tek özel banka olma ayrıcalığını taşıyan Yapı Kredi bankası, 1944 yılında Türkiye’de yaşayan insanların daha kolay şekilde ve şartlarda konut sahibi olabilmeleri amacı ile hayata geçirilmiştir. Genel olarak perakende bankacılık, yatırım bankacılığı ve özel bankacılık gibi alanlarda faaliyet göstermek üzere hizmetlerine devam eden Yapı Kredi bankası, finansal kiralama gibi işlemlerde de hizmet veriyor.

Kurulduğu günden bu yana, düzenli ve kaliteli çözüm odaklı olarak hizmet sunmayı başarmış olan banka, 10 milyondan fazla müşterisi ile birlikte her geçen gün daha da fazla büyümektedir. 5 bine yakın ATM’si ile birlikte ülkemizin tüm bölgelerinde yaşayan insanlara kolay şekilde ulaşmayı başarmış olan Yapı Kredi bankası, 1000’den fazla şubesi ile birlikte daha ulaşılabilir olma özelliğine de sahiptir. Yalnızca yurtiçinde değil, yurtdışında da hizmet vermeyi amaçlamış olan Yapı Kredi A.Ş. farklı ülkelerde toplam 6 adet şubeye sahiptir. Telefon bankacılığı ve internet bankacılığı hizmeti de sunmakta olan Yapı Kredi bankası için, çalışma saatleri ve hangi günlerde açık olduğu konuları oldukça merak edilmektedir.

Yapı Kredi Açılış Kapanış Saati

Bakü, Moskova ve Bahreyn gibi bölgelerde şubesi bulunan banka, düşük faizle kredi sunması gibi avantajlar ile son yıllarda sıkça tercih edilmekte ve müşteri kapasitesini de her geçen gün daha da artırmaktadır. Tüm bunların dışında ülkemizde en fazla çalışan kadroya sahip olan Yapı Kredi bankası, yaklaşık 20 bine yakın kadrosu ile birlikte hizmetlerini en üst seviyede sunmayı başarmaktadır. Öncelikle Yapı Kredi bankası için merak edilen sorulardan birisi sabah saat kaçta açıldığı konusudur.

Hafta içi sabah 09:00’da müşterilerine hizmet verebilmek adına açılan banka, öğle 12:30’da 1 saatlik mola vermekte ve bu saatten itibaren kapalı olmaktadır. 1 saatlik aranın sonunda 13:30’da yeniden aktif olan Yapı Kredi bankası, akşam saatlerinde ise 17:00’da kapanmaktadır. İlgili banka Cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. Bunun dışında 1 Ocak, 30 Ağustos, 29 Ekim, Kurban Bayramı ve Ramazan Bayramı gibi dini ya da milli bayramlarda resmi tatil zamanları için hizmet sunmamaktadır.

Yapı Kredi Açılış Saati
09:00

Yapı Kredi Kapanış Saati
17:00

Yapı Kredi Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Yapı Kredi müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Yapı Kredi açılış saati, Yapı Kredi kapanış saati, Yapı Kredi çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap