LCW Açılış Kapanış Saati

LCW Açılış Kapanış Saati

Bu makalemiz LCW açılış saati kaçta? LCW kapanış saati kaçta? LCW çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

LC Waikiki Açılış Kapanış Saati

Fransa merkezli olarak kurulmuş olan LC Waikiki, 1988 yılında hayata geçirilmiş ve kısa süre içerisinde Fransa’nın dışındaki çoğu ülkelerde hizmetlerini sorunsuz olarak sürdürmeyi başarmıştır. Kuruluşunun ardından ilk Avrupa şubesini Romanya’da açmış olan LC Waikiki mağazalar zinciri, ülkemizde de büyük bir başarı sergilemiş ve yaklaşık 76 şehir ve semtlerdeki mağazalarını açabilmeyi mümkün kılmıştır.

İlk dönemlerde daha çok çocuk kıyafet ve elbiselerinin satışını gerçekleştirmiş olsa da, son dönemlerde yetişkinler içinde kaliteli kıyafet elbise ürünlerinin satışa sunulmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda kıyafet ve elbiselerin üretimini kendi bünyesinde sağlamakta olan LC Waikiki, şu an için 32 farklı ülkedeki mağazalarının olduğu bilinmektedir. Toplam 25 bine yakın çalışan kadrosu ile birlikte en fazla kadroya sahip olan şirketlerin başında yerini almayı başarmış olan LC Waikiki, ülkemizin genel olarak çoğu semtindeki şubeleri sayesinde daha kolay ulaşılabilir olma özelliğini de elinde bulundurmayı başarmıştır. Dış ülkelerde yaklaşık 200’e yakın mağazası bulunan LC Waikiki şirketi Azerbaycan, Romanya, Belarus, Çin ve Rusya gibi ülkelerde de mağazaları bulunmaktadır.

İnternet üzerinden satış hizmeti sağlamakta olan LC Waikiki, aynı zamanda belirli gün ve zaman dilimleri için kıyafet ürünlerinde sağlamış olduğu indirim ya da kampanyalar sayesinde, daha ucuza alışveriş yapabilmemize de imkân tanımaktadır. Söz konusu olan durumlar nedeni ile ülkemizde de milyonlarca müşteriye de sahip olmayı başarmış olan LC Waikiki markası, insanlar tarafından sıkça ziyaret edilen giyim mağazalarından birisidir. Diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunan LC Waikiki şirketinin, aynı zamanda alışveriş mağazaları dışında da şubeleri bulunabilmektedir. Dini bayramlarda, özel doğum günlerinde ya da etkinlik zamanları için kaliteli kıyafet ihtiyacı hisseden kişiler, LC Waikiki mağazalarının hangi günlerde açıldığı ya da kapandığı, çalışma saatleri, kapanış saatleri ve resmi tatil günleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istemektedir. Öncelikle alışveriş merkezlerindeki LC Waikiki mağazaları sabah ilk olarak 10:00’da açılmakta olan mağazalar, akşam 22:00’a kadar açık kalmaktadır. Alışveriş merkezi dışındaki mağazaların açılış saati ise 09:00 olarak görülmekte ve kapanı saatleri ise 22:00’dır. Hafta sonları da açık olan LC Waikiki mağazaları, milli bayramlarda açıktır.

LCW Açılış Saati
09:00 (AVM DIŞINDAKİ MAĞAZALAR)
10:00

LCW Kapanış Saati
22:00

LCW Çalışma Saatleri
09:00-22:00

Arama Terimleri: LCW açılış saati, LCW kapanış saati, LCW çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap