Garanti Bankası Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Garanti Bankası açılış saati kaçta? Garanti Bankası kapanış saati kaçta? Garanti Bankası çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk olarak anonim şirket olarak kurulmuş olan Garanti Bankası, 1946 yılında tüccar ortakları tarafınca kurulmuştur. Bu yılların ardından ise 1983 yılında Doğuş grubuna katılarak, gelişmeye başlamış olan Garanti Bankası, ilk kez 1993 yılında yurtdışına ihraç vermeye başlamıştır. Ülkemizin en önemli ve sayılı bankaları arasında yerini almayı başarmış olan Garanti Bankası, pek çok farklı anlaşmalar sayesinde günümüzde kredi imkânlarını en düşük faizler ile veren bankaların başını çekmektedir.

Ülkemizde bine yakın şubesi bulunan Garanti Bankasının aynı zamanda Kıbrıs ve farklı ülkelerde 15’ten fazla şubeleri bulunuyor. Yaklaşık 20 bini aşkın personeli bulunan bankanın, milyonlarca müşterisi bulunduğu bilgileri dikkat çekmektedir. İnternet ve bilgisayar çağına da ayak uydurmayı başarmış olan Garanti Bankası, internet bankacılığı hizmetlerinden yararlanabilecek olduğunuz bankalar arasında yerini almıştır. İnternet üzerinden kredi başvuru yapmanıza imkân tanımakta olan banka, bunun yanı sıra EFT ve Havale gibi seçenekleri yapabilmeniz içinde en kaliteli bankalar arasında bulunmaktadır. Müşteriler için banka bilgileri konusunda merak edilen detaylardan biriside, Garanti Bankasının ne zaman açıldığı, hangi saatte kapandığı ve çalışma günleri gelmektedir.

Pazartesi ve Cuma yani hafta içi hizmet vermekte olan Garanti Bankası, hafta sonları ise diğer bankalarda olduğu gibi çalışma bulunmamaktadır. Hafta içi Pazartesiden itibaren sabah 09:00 saatinde müşterilere açılan banka, akşam ise 17:00’da kapanmaktadır. Ancak öğle arasında yaklaşık bir saat ara veren Garanti Bankası, 12:30 ile 13:30 saatleri arasında yemek arası vermekte ve bu saatler arasında işlem yapmanıza imkân tanımaktadır. Tüm bunların yanı sıra milli bayram ve dini bayramlardan olan Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 19 Mayıs, 29 Ekim, 15 Temmuz ve 30 Ağustos günleri içinde hizmet sunmamaktadır. Yapmak istediğiniz pek çok farklı işlemler için şubeye gitmenize kadar olmayan bankalar arasında bulunan Garanti, aynı zamanda EFT ve Havale gibi gönderim işlemlerinden de herhangi bir kesinti ücreti yapmamaktadır. Ancak ıslak imzanın gerekli olduğu durumlar için şubeye gitmeniz gereken Garanti Bankası, bunun yanı sıra ülkemizde 3500’den fazla ATM’si ile birlikte hizmetleriniz sürdürmektedir.

Garanti Bankası Açılış Saati
09:00

Garanti Bankası Kapanış Saati
17:00

Garanti Bankası Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Garanti Bankası müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Garanti Bankası açılış saati, Garanti Bankası kapanış saati, Garanti Bankası çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap