garanti-cagri-merkezi-numarasi

Garanti Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Garanti Bankası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1946 yılında Ankara’da kurulan Garanti Bankası 13.075.181 müşterisiyle Türkiye’nin en büyük 2.özel bankasıdır. Günümüzde pek çok kişi, kampanya ve müşteri memnuniyetinden dolayı Garanti Bankası’nı oldukça tercih etmektedir. Garanti Bankası’nın ülkemizde 984, Kıbrıs’ta 6, Lüksemburg ve Malta’da birer adet olmak üzere toplam 992 şubesi bulunmakta, neredeyse her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz ATM’sini bulabileceğiniz Garanti Bankası’nın önceliği müşteri memnuniyeti ve ulaşabilirliği.

Garanti Bankası’nın 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz çağrı merkezi bulunmaktadır. Garanti Bankası çağrılarını sesli yanıt sistemiyle cevaplamaktadır. Sesli komutlarla, istediğiniz menüye ulaşabilirsiniz, eğer tuşlama yaparak menüye ulaşmak isterseniz tuşlayacağınız rakamlar şu şekildedir:

Kayıp kart menüsü için 0‘ı tuşlayınız.
Banka ve Kredi Kartı işlemleriniz için 1‘i tuşlayınız.
Bankacılıkla ilgili işlemleriniz için 2‘yi tuşlayınız.
İnternet ve cep bankacılığı hakkında sorularınız için 3‘ü tuşlayınız.
Kampanya ve fırsatlara ulaşabilmek için 4‘ü tuşlayınız.

Eğer direk, müşteri temsilcisiyle iletişime geçmek istiyorsanız sırasıyla şu numaraları tuşlayınız: 1 – 3 – 5

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel, özel ve yatırım bankacılığı gibi alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca ödeme sistemleri dahil olmak üzere bankacılık sektörünün tüm iş kollarında faal olarak çalışan ve kendini sürekli büyüten bir firmadır.

Garanti BBVA, Hollanda ve Romanya’daki uluslararası iştirakleri bulunmaktadır. Bunun yanında bireysel emeklilik ve hayat sigortası gibi konularda ön plana çıkmaktadır. Finansal kiralama, faktoring, yatırım ve portföy yönetimi alanlarındaki iştirakleri ile sürekli bilgi alış verişinde bulunan ve her geçen gün büyümesinde devam eden bir firmadır. Bu konular ile ilgili detaylı bilgi almak için Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Disiplinli ve sürdürülebilir büyüme stratejisi ile hareket eden banka güçlü adımlarla ilerleme yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Risk yönetimi ve yeni fırsatları yakalama konusundaki organizasyonel çevikliği sayesinde gücünü arttıran banka bu sektörde varlığını sürdürmektedir.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 0 333

Garanti Bankası 444 lü İletişim Numarası
444 0 333

İletişim formunu kullanarak Garanti Bankası’na istek, sorun ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. İletişim numarası üzerinden görüş, öneri ve isteklerinizi iletebileceğiniz gibi destek almak istediğiniz konularda da fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası İletişim Formu

Arama Terimleri: garanti bankası iletişim bilgileri, garanti bankası telefon no, garanti bankası irtibat tel, garanti bankası canlı destek, garanti bankası müşteri temsilcisi, garanti bankası şikayet hattı, garanti bankası müşteri hizmetleri, Garanti Bankası çağrı merkezi numarası, Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası

29 Yorum

  1. HALİM GÖKMEN 7 Ağustos 2018
  2. Gulsen 30 Ekim 2022
  3. Hatice diril 24 Aralık 2022

Yorum Yap