Burger King Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Burger King Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Burger King açılış saati kaçta? Burger King kapanış saati kaçta? Burger King çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Burger King Çalışma Saatleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde ilk kez 1954 yılında kurulmuş olan Burger King, ilk zamanların ardından hizmetlerini sürdürmüş ve günümüzde dünyanın en büyük fast food zincirlerinden birisi olmayı başarmıştır. Hazır hamburger çeşitlerine ekledikleri sos ve köfte çeşitleri ile birlikte kısa süre içerisinde tüm dünya ülkelerine yayılmayı başarmış olan Burger King zincirleri, Avrupa ülkelerinde olduğu kadar ülkemizde de yüzlerce şubesi ile aralıksız olarak hizmetlerini sunmaktadır. Daha çok genç kesimin hitap etmiş olduğu Burger King şirketi, binlerce personel ve şubeleri sayesinde, sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde değil, tüm dünyanın önemli şehir ve eyaletlerinde en ünlü şirketlerin başında yer almayı başarmıştır. Genel olarak self servis yani siparişleri kendiniz almanız üzerine hizmetlerini sağlayan Burger King, alışveriş merkezlerinde de açtığı şubeleri sayesinde kısa sürede karın doyurucu hizmet sunan firmalardan birisi olmayı garantilemiştir. Ortaklarının ticari zekâsı sonucunda bu noktalara ulaşmayı başarmış olan Burger King şirketi, televizyon kanallarında ilk kez fast food reklamı vermesi sayesinde, tüm dünyada tanınmayı başarmıştır.

Lise ve üniversite öğrencileri başta olmak üzere, yediden yetmişe herkesin yaygın olarak tercih etmiş olduğu Burger King, belirli saat dilimleri içerisinde müşterilere hizmet sağlamaktadır. Aynı zamanda Türkiye’de en büyük istihdamları binlerce personelleri ile sağlamakta olan Burger King şirketi, yalnızca büyükşehirlerde değil, bunun yanı sıra Anadolu’nun tüm şehir ve ilçelerindeki şubeleri ile geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Burger King müşterileri tarafından merak edilen sorulardan birisi de şubelerin saat kaçta açıldığı, kaçta kapandığı ve hangi günlerde sorunsuz olarak hizmet verdiği konular ön plana çıkmaktadır. Öncelikli olarak Burger King şirketi, şubelerinin mesai saatleri konusunda iki farklı yol izlemektedir. Alışveriş merkezlerinde şubesi bulunan Burger King, aynı zamanda özel yapılardaki şubeleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Buna göre alışveriş merkezlerindeki şubeleri ile normal şubeleri olarak 2 farklı çalışma saatine yer veren Burger King’in alışveriş merkezlerindeki çalışma saatleri 10:00 ile 22:00 arasıdır. AVM dışındaki şubelerinde ise sabah 07:30’da açılan şubelerinin kapanı saati ise 01:00 olarak bilinmektedir.

Burger King Açılış Saati
07:30
10:00 (AVM içinde)

Burger King Kapanış Saati
01:00
22:00 (AVM içinde)

Burger King Çalışma Saatleri
07:30-01:00
10:00-22:00 (AVM içinde)

Burger King müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Burger King açılış saati, Burger King kapanış saati, Burger King çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap