Denizbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Denizbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Denizbank açılış saati kaçta? Denizbank kapanış saati kaçta? Denizbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Denizbank Kapanış Saati

Yurtiçi ve yurtdışında yer alan yüzlerce şubesi ile birlikte hizmet vermekte olan Denizbank ilk olarak Türk denizcilik piyasasında finansman amacı ile 1938 yılında kurulmuştur. Devlet bankası olma özelliğine sahip olan marka, 2012 yılında Rusya’daki en güvenilir ve üst bankalar arasında bulunan Sberbank ile hizmetlerine devam etmeye başlamıştır. Kurulmuş olduğu zamanlardan bu günlere kadar varlığını sürdürmeyi başarmış olan Denizbank, şu an 10 binden fazla çalışan kadrosu ve bine yakın şubeleri ile ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de bankacılık hizmetlerine yer veriyor.

1997 yılında özelleştirilmiş olan banka, yeniden dönme amacı ile çalışmalarına devam etmiş ve daha sonra ise aynı konuma yeniden gelerek, ülkemizin en köklü ve en önemli bankaları arasındaki yerini almayı başarmıştır. Denizbank müşterileri tarafınca bankanın çalışma saatleri ve kapanı saatleri hakkında öğrenilmek istenen bilgilere, aşağıda verecek olduğumuz içeriklerden ulaşılabilir. Bireysel kredi, tarım kredisi, ihtiyaç kredisi ya da ticari amaçlı gibi farklı kredi seçeneklerinden yararlanabilecek olduğunuz Denizbank markasının, çalışma saatleri ise diğer bankalar gibidir.

Para yatıracak, hesap açtıracak ya da kredi çekecek olan Denizbank müşterileri tarafından sıkça merak edilen konuların başında, Denizbank’ın saat kaçta açıldığı sorusu geliyor. Hafta içi sabah 09:00’da müşterilerini ağırlamak için açılan Denizbank, öğlen 12:30’a kadar hizmet vermektedir. Saat 12:30 ile 13:30 arası öğle molası veren Denizbank, 13:00’dan 17:00’a kadar ise mesailerini tamamlamaktadır. Kısacası sabah saat 09:00’da açılan Denizbank, akşam 17:00’da kapanmaktadır. Ancak öğle molası veren banka, 12:30 ile 13:30 arası yani yaklaşık 1 saat ara verdikten sonra, 17:00’a kadar açık duruyor. Cumartesi ve Pazar günleri açık olmayan banka, bunun yanı sıra resmi bayramlar arasında yer alan 1 Ocak, 29 Ekim, 23 Nisan ve 30 Ağustos gibi milli bayramlarda da ziyaretçilerine kapalıdır. Milli bayramların yanı sıra Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda da hizmet vermeyen banka, normal hafta içi günlerinde saat 17:00’dan sonra kapanmasının ardından, yaklaşık 22:00’a kadar bazı evrak işlemlerini yerine getirmek için müşterilere kapalı olarak, çalışmaya devam ediyor.

Denizbank Açılış Saati
09:00

Denizbank Kapanış Saati
17:00

Denizbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Denizbank müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Denizbank açılış saati, Denizbank kapanış saati, Denizbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap