citibank-petek-cagri-merkezi-numarasi

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Citibank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Citibank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Citibank şikayet hattına erişebilirsiniz. Citibank müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Citibank, 1800’lü yıllarda kurulmuş bankacılık hizmeti veren bir şirkettir. Dünya üzerinde toplam 6 kıtada bulunan 100 ülkede şubesi bulunan Citibank’ın yaklaşık 200 milyonu aşkın müşterisi vardır. Citibank yüzyıllardır süren tecrübesi ve güvenilirliği ile sık tercih edilen bankalar arasındadır.

Citibank, ülkemizdeki faaliyetlerine 1975 yılında başlamıştır. Citibank, kurumsal ve ticari olarak müşterilerine bankacılık hizmete veren bir kuruluştur. Citibank; kurumsal ve ticari müşterilerine krediler, hazine ürünleri, kurumsal finansman, nakit yönetimi, dış ticaret finansmanı, menkul kıymet saklama gibi hizmetleri müşterilerine sunmaktadır.

Citibank Çağrı Merkezi Numarası

Citibank A.Ş, alanında kurumsallaşmış öncü bir bankacılık hizmeti vermeye devam ediyor. Müşteri odaklı bir çalışma alanı olan kurumumuz, bankacılığa verdiği önemi müşteri memnuniyetinde de zirvede tutuyor. Bundan ötürü, Citibank olarak çağrı merkezimizle de müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmaya özen gösteriyoruz. Aklınıza takılan her soruyu cevaplandırmak, öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri sizlere sunmak için çağrı merkezimizle yanınızdayız.

Citibank Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerinde bulunan temsilcilerimiz, sizleri bilgilendirmek için bir telefon kadar uzağınızda olacaklar. Günün her saati, çağrı merkezlerimizden bizleri arayabilir, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hatlarımızın meşgul olduğu durumlarda, en kısa zamanda sizlere dönüş sağlanacak, taleplerinize cevap verilecektir. 0212 319 45 00 numaralı telefonlarımızdan genel merkezimize ulaşabilirsiniz. Sizlerin isteklerine cevap vermek için burada olacağız.

Citibank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda da belirtildiği üzere müşteri temsilcilerimize kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Kurumsal ve ticari bankacılık adına her tür bilgiyi sizlere sağlıyoruz. Şubelerimizle iletişime geçmek isterseniz, İstanbul Avrupa 0212 336 05 00 numaralı telefonlardan, İstanbul Asya 0216 665 05 00 numaralı telefonlardan müşteri temsilcilerimize bağlanabilirsiniz. Bankacılık adına oluşan aksaklıklara izin vermeyerek 7/24 yanınızda olacağız.

Citibank Şikayet Hakkı

Çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimiz gibi, şikâyet hattımız da en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Citibank A.Ş olarak siz müşterilerimizin sorunlarına özel çözüm sağlamak, yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmak müşterilerimizi işimizin merkezinde tuttuğumuzu bir kere daha gösteriyor. Yaşadığınız her sıkıntıda bir telefon kadar uzağınızda olacağımızı unutmayın.

Tüm bunlara ek olarak, ayrıca internet adresimizden de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. http://www.citibank.com.tr adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizden, ticari bankacılık, internet bankacılığı, küresel bankacılık alanında bilgiler alabilir, kişisel haklarınız ve bunların korunması hakkında neler yapılabilir öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Citidirekt başvuru formlarını doldurarak, başvuru koşullarını oluşturabilirsiniz.

Citibank A.Ş olarak, gerek çağrı merkezimiz ve müşteri hizmetleri temsilcilerimizle, gerek ise internet adresimizle sizlerin taleplerini karşılamaya, güvenilir bankacılık hizmetlerini sağlamaya devam ediyoruz. İş önceliklerinizi ve kişisel hedeflerinizi öğrenerek, yeni çözümler sunmak, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak her zaman önceliğimizdir.

Citibank’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kredi başvurusunda bulunabilir, ticari kart başvurusunda bulunabilir, bankacılık hizmetleri hakkında bilgi alabilir; soru, istek, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Citibank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 0 500

Arama Terimleri: citibank iletişim bilgileri, citibank telefon no, citibank irtibat tel, citibank canlı destek, citibank müşteri temsilcisi, citibank şikayet hattı, citibank müşteri hizmetleri numarası, citibank çağrı merkezi numarası, citibank iletişim numarası, citibank çağrı merkezi, citibank müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Turhan Tokmak 19 Mayıs 2018
    • Yönetici 20 Mayıs 2018

Yorum Yap