Çağdaş Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çağdaş Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Çağdaş Market çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Çağdaş Market ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Çağdaş Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağdaş, gerçek anlamda “Hem kaliteli hem hesaplı” bir süpermarket zinciridir. Tazeliği hissettirir, yöresel tat lezzetlerin gelişimini sağlar. Sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünleri, bol çeşit, temiz ve ferah iyi aydınlatılmış mağazalarda, bilinçli tüketicileri hedef alarak satışa sunar. Bunu eğitimli çalışanlarla yapmak ister. Yaşam kalitesini alışverişçisinden, çalışanına ve tedarikçisine kadar gözetir. Ülke ekonomisine katkısının farkındadır ve müşteri adına hesaplı alış veriş yapabilmenin önemini bilir. Fiyat rekabetinde kazancı “alırken” sağlar ve “sunarken” paylaşır.

Ürünlerin tazeliğiyle adını hep ön planda tutmayı başaran Çağdaş market, müşteri memnuniyetine çok önem vermektedir. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve onların ceplerini düşünme nedeniyle gün geçtikçe ürünlerin satışını arttırmaktadır. Satışlar arttıkça, kazancı da artan marketin alıcıları onlardan çok memnundur.

Profesyonel ve işin ehli ekibiyle, müşterilere güler yüz gösteren market, hesaplı alışverişinde tek adresidir.

Çağdaş market birçok perakendeci aile şirketi gibi çok ortaklı olmasının yanı sıra ,bir aile şirketi değildir.Çağdaş Market’in yönetim kurulu başkanı Ümit Erdem Uzun,hem kurucu hem de şirketin en büyük hisse sahibidir. Diğer ortaklar olsa da onların hissesi oldukça azdır. Perakendeci şirket olarak büyüme gösteren market, gittikçe toptan satışa dönüş sağlayacağı beklenmektedir. Çağdaş market, ürünlerinin çeşidi ve kalitesiyle ön plana çıkaran ,perakende sektöründeki değişim ve gelişmeleri yakından takip eden bunun yanı sıra müşteride güven duygusu sağlayan, müşterinin ihtiyaçlarına göre ürünlerini yenileyen,  hizmette, kalite ve devamlılık esasına dayanan işin ehli çalışanlarıyla,makul fiyat ,yüksek kalite ile anılmayı hedefleyen,sektöründe en büyük mağaza değilde ,en iyi olmayı hedeflemiş bir markadır.

Tüm çalışanlarının yetkilerini ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi ilaveten içlerinde bulunduğu toplumun ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini yenileyen mağaza’nın Türkiye’nin çoğu yerinde şubesi bulunmaktadır. Toptan satışa dönüş yapan mağaza kazancını gün geçtikçe biraz daha arttırmaktadır. fiyatları diğer mağazalara göre daha uygun olan firma, çok satış az kazanç prensibini benimseyerek çalışmalarına devam etmektedir.

Çağdaş Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0312 397 69 96

Çağdaş Market İletişim Formu
iletişim

Arama Terimleri: çağdaş market çağrı merkezi, çağdaş market iletişim, çağdaş market müşteri hizmetleri, çağdaş market telefon numarası, çağdaş market şikayet hattı, çağdaş market müşteri hizmetleri numarası, çağdaş market şikayet

3 Yorum

  1. Ali Aydoğan 26 Temmuz 2019
  2. Necip Ercan 30 Kasım 2019
  3. CANAN KUŞOĞLU 15 Aralık 2019

Yorum Yap