ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zen Pırlanta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zen Pırlanta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zen Pırlanta şikayet hattına erişebilirsiniz. Zen Pırlanta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ZEN Pırlanta Çağrı Merkezi Numarası

Takılarda sıklıkla tercih edilen pırlanta oldukça değerli ve önemli bir madendir. Özellikle bayanların kullandığı takılara güzel bir görsellik ve hoş bir görüntü kazandırmaktadır. Zen pırlanta ürünlerindeki çeşitlilik ve zarafet herkesin ilgisini de çekmektedir. Genellikle doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü, kadınlar günü ve anneler gününde pırlantadan yapılmış olan takılar tercih edilir. Tek taş, beş taş ve baget yüzük her zaman bir bayanın arzuladığı aksesuarları arasında bulunmaktadır. Firmamız ürünleri arasında bulunan kolyeler, bileklikler, küpeler ve bilezikler kişilerin zevkleri düşünülerek tasarlanmıştır. Farklı fiyatlarda ve özelliklerde olan ürünlerimizi incelemek için herhangi bir satış mağazamıza gidebileceğiniz gibi; zenpırlanta.com adresimizi de ziyaret edebilirsiniz.

Avrupa’nın en büyük üretim potansiyeline sahip olan firma Türkiye’de de birçok şubeye sahiptir. Her beklentiye ve her bütçeye de hitap etmektedir. Ürünler arasında seçim yapmakta zorlanacak ve vermiş olduğu ışıltı ile de gözlerinizi kamaştıracaktır. Yıllardan beri müşterilerinin yanında yer almaktan mutluluk duyarken onların istek, dilek ve önerilerini de oldukça fazla önemsemektedir. Bu yüzden çağrı merkezlerini oluşturmuştur.

Zen Pırlanta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ZEN Pırlanta Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir bayanın gündüz kullanacağı takı eşyalarından başka gece gezmeleri ve davetlerinde de birbirinden şık ürünleri ile onların yanında yer almaktadır. Ayrıca erkekler için de farklı koleksiyonlara sahiptir. Bunların arasında kravat tokası, kol düğmesi, saat, pırlantalı deri cüzdan ve kemerler bulunmaktadır. Erkeklerin önemli günlerinde hediye seçiminde bulunmak için herhangi bir Zen Pırlanta mağazasına gidebilirsiniz. Daha kolay alışveriş yapmak isteyenler internet sayfalarını ziyaret edebilir, böylelikle indirime girmiş olan ürünleri de görebilirler. Kredi kartı ile taksitle ödeme avantajından faydalanmanız için mağazalarımız ya da internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sipariş durumu oluşturma, kargo takibi ya da herhangi bir sıkıntınızda 444 7 911 numaralı müşteri hizmetlerimizi mesai saatleri içerisinde arayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zen Pırlanta müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ZEN Pırlanta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zen Pırlanta müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler yukarıdaki iletişim numarasını arayabilirler. Mesai saatleri dışında internet sitesinden mail de gönderebilirler. info@zenpırlanta.com mail adresinden ulaşım sağlamanızda mümkündür. Ayrıca bizleri bütün sosyal medya iletişim araçlarından takip edebilir, mesajınızı bırakabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zen Pırlanta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

ZEN Pırlanta Şikayet Hattı

Pırlantanın şıklığını erkek ve kadın aksesuar ürünlerinde kullanan Zen Pırlanta kişilerin devamlı yanındadır. Onların her türlü şikayetleri müşteri hizmetleri tarafından değerlendirilmekte ve en kısa zaman içerisinde de giderilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zen Pırlanta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zen Pırlanta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zen Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zen Pırlanta çağrı merkezi numarasına 444 7 911 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Zen Pırlanta A.Ş.

Adres: Molla Fenari Mah. Şerefefendi Sok. No:35 Eminönü, İstanbul

Müşteri Hizmetleri : 444 7 911 Misafir İlişkileri : 444 7 911
(Hafta içi 08-16, Cumartesi 10-16 saatleri arası)

Whatsapp Hattı : 0552 988 93 96
(Hafta içi 08-16, Cumartesi 10-16 saatleri arası)

Genel Müdürlük : 0212 520 00 41

E Posta: info@zenpirlanta.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Zen Pırlanta iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Zen Pırlanta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Zen Pırlanta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Zen Pırlanta iletişim bilgileri, Zen Pırlanta telefon no, Zen Pırlanta irtibat tel, Zen Pırlanta canlı destek, Zen Pırlanta müşteri temsilcisi, Zen Pırlanta şikayet hattı, Zen Pırlanta müşteri hizmetleri numarası, Zen Pırlanta çağrı merkezi numarası, Zen Pırlanta iletişim numarası, Zen Pırlanta çağrı merkezi, Zen Pırlanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap