JTI Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

JTI Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

JTI Müşteri Hizmetleri numarası var mı? JTI müşteri hizmetleri direk bağlanma, JTI müşteri temsilcisi direk bağlanma, JTI müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

JTI Müşteri Hizmetleri Numarası

Tarihi 1898 tarihine kadar uzanan JTI, resmi kuruluşunu 1 nisan 1985 yılında gerçekleştirmiştir. Dünyanın en büyük sigara üreticilerinden birisi olan JTI, Japonya merkezli bir uluslararası şirkettir. Tam adı “Japan Tabacco Inc.” Olan JT, çok uluslu bir sigara üreticisidir. Bu çerçevede de JT ana merkezi Japonya’ nın Tokyo kentinde bulunurken,  Japan Tabacco International şirketinin merkezi ise İsviçre’ nin Cenevre ilçesinde bulunmaktadır.

Günümüz modern yüzyıl dünyasında son derece yoğun şekilde tüketilmekte olan çok sayıdaki sigara markasını bünyesinde bulunduran JTI, sigara tüketim oranlarının son derece yüksek olduğu Türkiye’ de de resmi olarak faaliyet göstermektedir. Zengin sigara yelpazesi ile oldukça yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başaran JTI şirketi, dünyanın en değerli 500 şirketi arasında kendisine yer bulmaktadır. Türkiye’ de de hizmet vermekte olan JTI tarafından tüketicilere yönelik olarak destek çözümleri için JTI müşteri hizmetleri numarası ile destek verilmektedir.

Günümüzde en çok kullanılan sigara markalarının dahi ürün yelpazesinde bulunduğu JTI markası tarafından uluslararası kapsamda satışları gerçekleştirilmektedir. Bu çerçevede de JTI markasının satış yelpazesinde “Cabin”, “Camel”, “Caster”, “Hope”, “Mevius”, “Peace”, “Pianissimo Peche”, “Sakura”, “Salem”, “Seven Stars”, “Winston”, “Gelora Djaja”, “Hamlet” ve “Benson&Hedges” markaları bulunmaktadır. Bu markalar ile son derece zengin bir ürün yelpazesine sahip olan JTI şirketinin, Türkiye’ de de satış hizmetleri bulunmaktadır.

Üstelik Avrupa genelindeki en yüksek satış rakamlarını yakaladığı Türkiye pazarında tüketicilere yönelik olarak destek çözümleri sağlamakta olan JTI tarafından profesyonel personeller aracılığı ile JTI müşteri hizmetleri desteği verilmektedir. Bu şekilde son derece pratik bir şekilde ürünler, markalar ve hizmetler ile ilgili olarak JTI çağrı merkezinden profesyonel destek alabilme şansına sahip olunabiliyor.

JTI Şikayet Hattı

Günümüz Türkiye’ sinin en önemli uluslararası sigara şirketlerinden birisi olan JTI tarafından sağlanan çağrı merkezi desteği ile kolayca tüm ürünleri, dağıtım ağı ya da satış hizmetleri ile ilgili yaşanan sorunlar için şikayet bildiriminde bulunabilmek mümkün oluyor. Haftanın her günü son derece pratik bir şekilde JTI çağrı merkezi aracılığı ile JTI şikayet bildirimlerini, doğrudan ilgili departmanlardaki yetkili müşteri temsilcilerine iletebilme imkanı bulunuyor. Bu şekilde ilgili sorunlar için daha kısa zaman dilimleri içerisinde profesyonel çözüm fırsatlarından yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor.

JTI Telefon Numarası

Türkiye’de de üretim fabrikaları bulunan dünyanın en büyük sigara üreticisi olan JTI çatısı altında yer alan tüm sigara markalarına ilişkin her türlü konuda istek, öneri ve şikayet bildirimlerinin gönderiminin ilgili birimlere yönelik olarak yapılabilmesi mümkün oluyor. Bunun için Türkiye’ deki tüketicilere yönelik olarak uluslararası sigara üreticisi tarafından sunulmuş olan bir JTI telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu numara aracılığı ile son derece pratik bir şekilde istek, öneri ve şikayet bildirimlerini ilgili birimlere iletebilme şansına sahip olunabiliyor.

Güncel JTI telefon numarası İzmir merkezli olmasından dolayı “232” alan kodludur. Bu çerçevede de tüm tüketiciler tarafından 232 850 00 00 telefon numarası ile son derece hızlı ve kolay bir şekilde ilgili departmanlardaki müşteri temsilcilerine ulaşabilmek mümkün oluyor. Kolay bir şekilde her zaman müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirerek, profesyonel çözümlerden yararlanabilme şansına sahip olunabiliyor. Bununla birlikte günümü JTI faks numarası olarak 2323 850 00 15 telefon numarası hizmet vermektedir. Uluslararası sigara üreticisi JTI şirketinin uluslararası çağrı merkezi hizmetleri ile ilgili olarak +90 232 850 0000 telefon numarasının aranabilmesi mümkündür. Bu şekilde de yurtdışı merkezli olarak “İngilizce” dil desteğinde görüşme sağlanabilir.

JTI Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 232 850 0000

JTI İletişim Adresi
Çapak Mahallesi 2561 Sokak no. 12
35860 Torbalı – İzmir

Arama Terimleri: jti iletişim bilgileri, jti telefon no, jti irtibat tel, jti müşteri temsilcisi, jti şikayet hattı, jti müşteri hizmetleri

4 Yorum

  1. Serpil taner 5 Nisan 2023
  2. Umut erce 4 Ocak 2024
  3. Mehmet Özdemir 23 Ocak 2024
  4. Öznur 4 Şubat 2024

Yorum Yap