Lizay Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lizay Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lizay Pırlanta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lizay Pırlanta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lizay Pırlanta şikayet hattına erişebilirsiniz. Lizay Pırlanta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Çağrı Merkezi Numarası

Pırlanta özellikle kadınlar için en çok tercih edilen aksesuar ürünü olmaktadır. Pırlanta kullanılan her türlü takı öncelikle göz alıcı güzelliği ile kişiyi etkiler. Bir bayana hediye almak isteyen kişiler de pırlanta kullanılan takıları tercih ederse, hediyeyi alan kişi çok mutlu olur. Çünkü oldukça değerli, güzel ve hoş görüntüde olan takılar herkesin hoşuna gidecektir. Lizay Pırlanta modelleri birbirinden şık olmasıyla dikkat çekmektedir. Her kıyafetinize uygun olan ve aynı zamanda sizi tamamlayan pırlanta takılar üreten bir firmadır. Baget yüzükler, küpeler, kolyeler ya da kelepçeler tek tek alınacağı gibi set olarak da alınmaktadır. Yüzükler pırlanta tek taş, beştaş, yarım tur, tam tur, safir, zümrüt, elmas olarak bayanların parmağını süsleyebilir. Ürünlerle ilgili bilgi almak için çağrı merkezlerini arayabilir ve aklınızdaki soruları müşteri temsilcisine sorabilirsiniz.

Lizay Pırlanta çağrı merkezi numarası 444 50 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Müşteri Hizmetleri Numarası

Lizay Pırlanta ürünleri arasında en çok tercih edilen bir takı çeşidi de kolyelerdir. Farklı modellerdeki kolyeler küçük ya da daha belirgin olabilir. Bu kişilerin zevkleri ve maddi durumları ile ilgili bir olaydır. Kimi insan minik olan kolye severken kimisi gerdanlık şeklinde olan gösterişli ürünleri beğenmektedir. Küpeler pırlantanın vaz geçilmezleri arasında yer almaktadır. Bayanlar kulaklarını küçük ya da iri küpelerle süsleyerek onları ilk plana çıkarmak isterler. Bileklikler kolunuzda oldukça naif ve hoş duracaktır. Firmanın ürünleri pırlanta ve altın üzerine pırlantadır. İstediğinizi seçebilir ve sevdiğiniz kişiye hediye ederek onu sevindirebilirsiniz. Özellikle doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü kutlamalarında birbirinden güzel ürünleri incelemek için firmanın internet sayfasını incelemenizi önermekteyiz. İndirimli ve kampanyalı fiyatlar müşterilere sunulmaktadır. İstek, dilek ve talepleriniz için de müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Lizay Pırlanta müşteri hizmetleri numarası 444 50 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lizay Pırlanta şubelerine Türkiye’de birçok yerde rastlayabilirsiniz. Ayrıca yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Alışverişlerinizi size yakın bir şubeden ya da internet sitesinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Firma ile direkt bağlantı kurmak isteyenler 0212 511 38 88 – 444 50 74 ya da Whatsapp: 0543 668 47 91 numaralarından ulaşım sağlayabilirler.

Lizay Pırlanta müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 50 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Şikayet Hattı

Lizay Pırlanta ürünlerinden şikayetiniz varsa müşteri hizmetlerine bildirmeniz mümkündür. Kadınlardan başka erkek ve çocuklar için de birçok modeller vardır. Şikayetçi olduğunuz konu en kısa sürede giderilecektir.

Lizay Pırlanta şikayet hattı 444 50 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lizay Pırlanta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lizay Pırlanta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lizay Pırlanta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 50 74

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lizay Pırlanta çağrı merkezi numarasına 444 50 74 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

LİZAY KUYUMCULUK SAN. TİC. A.Ş

Adres Bilgisi : Nuruosmaniye Caddesi No:62 Cağaloğlu Fatih / İstanbul

Çağrı Merkezi İletişim Numarası : 0212 511 38 88 – 444 50 74

Whatsapp İrtibat Hattı : 0543 668 47 91

Arama Terimleri: Lizay Pırlanta iletişim bilgileri, Lizay Pırlanta telefon no, Lizay Pırlanta irtibat tel, Lizay Pırlanta canlı destek, Lizay Pırlanta müşteri temsilcisi, Lizay Pırlanta şikayet hattı, Lizay Pırlanta müşteri hizmetleri numarası, Lizay Pırlanta çağrı merkezi numarası, Lizay Pırlanta iletişim numarası, Lizay Pırlanta çağrı merkezi, Lizay Pırlanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap