lancome-iletişim

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lancome çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lancome müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lancome şikayet hattına erişebilirsiniz. Lancome müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lancome Çağrı Merkezi Numarası

Armand Petitjean tarafından 1935 yılında Fransa, Paris’te kuruldu. İlk kurulduğunda kozmetikten ziyade parfüm pazarına atılmak amacıyla kurulan Lancome, ismini Fransa’daki Lancosme yöresi ve Le Château de Lancosme kalesinden alıyor. Sembolünde bulunan gül ise, kalenin çevresinde yetişen gülleri temsil ediyor. Tamamen Fransız kültürünü, tarihini ve geleneklerini sembolize eden firma, Fransız’lardan ilham alıyor. Lancome çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Lancome Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk girişimini Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılacak olan bir fuarda yapan firma, fuara katılıp 5 farklı parfüm tasarlıyor. Bu fuar için tasarlanan kokular çok beğenilince, parfüm sektörüne ilk adımını atmış oluyor. O yıllarda tasarladığı kokularla adından sıkça söz ettiren Lancome, sıradışı kokularının yanına bir de kozmetik ürünleri ve cilt ürünlerini ekleyerek sadece parfüm sektörüne hizmet veren bir firma halinden çıkıyor ve bir çok farklı sektöre hizmet verebilen bir firma halini alıyor. Kurulduğu ilk yıldan itibaren belli bir popülarite elde eden ve ismini hafızalara kazıyan Lancome, 1964 yılında ismine aşina olduğumuz yine bir Fransız markası olan L’Oreal grubuna katıldı ve müşteri kitlesini genişletti. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Lancome müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Lancome Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Fransız kültürünü, zerafetini, sanat anlayışını kokularına yansıtmayı başaran firma, günden güne kendisini geliştirerek Fransız tarihiyle günümüz trendini bir arada kullanıyor. Tasarladığı kokularda, müşterilerini özel hissettiren; çekici ve karşı konulamaz kokularıyla halen daha en çok kullanılan parfüm markaları arasındaki yerini koruyor. Sadece kokularında değil, hem şişe tasarımlarında hem de parfüm isimlerinde kendine has bir tarza sahip. “Hazine Gecesi, Hazine, Hipnoz, Hayat Güzel” gibi birbirinden farklı ve kokularını çağrıştıran isimlerle parfümlerini müşterilerine sunuyor. Armand Petitjean, Gerard Coupy, Thierry Wasser, Christine Nagel, Oliver Cresp, Francis Kurkdijan, Alain Astori, Roche Andrier gibi ünlü tasarımcılarla bir arada çalışan Lancome, bugüne kadar 72 farklı parfüm tasarladı. Kozmetik dünyasına giriş yaptıktan sonra, parfüm tasarımlarının yanına üst düzey kozmetik ürünlerini de ekleyen firma güzel ve dünyaca ünlü bayanlarla reklam çalışmaları yaparak yükselişine tam gaz devam ediyor. Emma Watson, Julia Roberts ve Anne Hathaway ile birlikte reklam çekimleri yapan firma, 14 yıl süresince ise Isabella Rosellini ile çalıştıktan sonra Isabella Rosellini’nin kızı olan Elletra Rosellini ile çalışmalarına devam etti. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lancome müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Lancome Şikayet Hattı

Lancome ürünlerinden “Tresor” yani Hazine ilk çıktığı yıllardan bu yana ilgi görmeye devam ediyor. Bugünkü popüleritesine Isabella Rosellini’nin tanıtımlarıyla ulaşan Tresor; leylak, kayısı çiceği, ananas, şeftali, gül, kediotu, yasemin gibi bir çok farklı ürünün bir araya gelmesiyle oluşuyor. Kadın parfümünde olduğu kadar erkek parfümünde de iddialı olan şirket, 2007 yılında piyasaya çıkarttığı “Hypnose” ve 2001’de sunduğu “Miracle” parfümleri ile birlikte erkeklerinde vazgeçilmez kokularından birisi haline geldi. Hypnose içerisinde; kakule, bergamot, mandalina, amber, lavanta, nane ve misk gibi bir çok farklı ürün bulunuyor. Miracle, yani Mucize isimli ürününün içerisinde ise; maun, vetiver, akçaağaç, kahve, gül, sedir gibi pek çok farklı ürün bulunuyor.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lancome müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lancome şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lancome’nin müşteri hizmetleri numarası, telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu bulunmaktadır. Aşağıda verilen iletişim bilgilerinden iletişime geçerek öneri, istek, şikayetinizi iletebilir ürünler hakkında bilgi elde edebilirsiniz.

Lancome Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lancome Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 211 98 55
Lancome ile ilgili sorunlarınız için mail: iletisim@lancome.com.tr
Lancome iletişim formu: İletişim Formu


Arama Terimleri:
Lancome iletişim bilgileri, Lancome telefon numarası, Lancome irtibat tel, Lancome canlı destek, Lancome müşteri temsilcisi, Lancome şikayet hattı, Lancome tüketici ilişkileri danışma hattı, Lancome 850li numara, Lancome müşteri hizmetleri numarası, Lancome çağrı merkezi numarası, Lancome iletişim numarası, Lancome çağrı merkezi, Lancome müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Nazlı 6 Ağustos 2019

Yorum Yap