atasay-cagri-merkezi-numarasi

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atasay çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Atasay müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Atasay şikayet hattına erişebilirsiniz. Atasay müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Atasay, Denizli ilimizin Çivril ilçesinde 1937 yılında kurulmuş kuyumculuk şirketidir. Sektörünün lider konumda ve en gözde markalarından birisidir. Ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği son derece modern ve şık parçalar birçok müşterisini memnun bırakmıştır.

Takı sektöründe en öncü şirket olmayı amaçlayan Atasay; altın, pırlanta, hediyelik eşya gibi kategorilerde yüzlerce seçeneği ile kullanıcılarına en güzel takıları ulaştırmaktadır. Uygun fiyat politikası ve özel kampanyaları ile her geçen gün daha da konuşulmaktadır.

Atasay Çağrı Merkezi Numarası

Dünya’nın her yerinde, her kültür ve yaşa özel bir Atasay ürünü sunmak için çıktığımız yolculukta uygun fiyat ve yenilikçi yaklaşımla müşterilerimizin kendilerini mutlu ve özel hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Tarihi mirasımızdan esinlenerek, tecrübelerimiz ile harmanladığımız özgün ve kaliteli tasarımlarımızı sizlerle buluştururken, doğal kaynaklarımıza, tarihi mirasımıza ve içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumluluklarımızı ihmal etmiyoruz. Eleştirilere kulaklarımızı tıkamak yerine öğrenmeye ve kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Çağrı merkezlerimizdeki müşteri temsilcilerimiz, sizlerin görüş ve önerilerinizi dinlemek, mağazalarımızı ziyaret ederken ya da internet sitemiz üzerinden alışveriş yaparken yaşadığınız her türlü sorunu gidermek için var güçleriyle çalışıyor. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini önemsediğimiz gibi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine de son derece önem veriyoruz. Atasay çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Atasay Müşteri Hizmetleri Numarası

Altın, pırlanta, baget pırlanta, elmas, erkek, çocuk ve koleksiyon kategorilerindeki ürünlerimiz için mağazalarımızı ziyaret ederek alışveriş yapabileceğiniz gibi internet sitemiz üzerinde de alışveriş yapabilirsiniz. Hangi şekilde alışveriş yapmış olursanız olun Atasay olarak yanınızda olmaya devam edeceğiz. Alışverişiniz esnasında ya da alışverişiniz sonrasında aklınıza takılan soruları sormak, karşılaştığınız sorunlara çözüm aramak, görüş ve önerilerinizi iletmek için  hafta içi 08:30 – 17:30; hafta sonu 09:00-14:00 saatleri arasında 0850 800 42 82 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile yaptığınız görüşmeler ilgili yasa gereği kayıt altına alınacaktır. Kişisel bilgilerinizin korunması hakkında bilgi almak için https://www.atasay.com/ internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Atasay müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Atasay Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Atasay olarak “Tak sana yakışanı” dediğimiz tüm müşterilerimizin her zaman yanındayız. Müşteri hizmetlerine direk bağlanarak talep ve önerilerinizi iletmek isterseniz 0850 800 42 82numaralı telefon numaramızı aradıktan sonra ‘6’ tuşlamanız yeterli. “1” tuşlarsanız ürün özellikleri, stok ve mağaza bilgilerine ulaşabilir, “2” tuşlarsanız şikâyetlerinizi iletebilir, “3” tuşlarsanız kargo takibi yapabilir, “4” tuşlarsanız sipariş durumu hakkında bilgi alabilir ve son olarak “5” tuşlarsanız ürünlerinizin tamir durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atasay müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Atasay Şikayet Hattı

Atasay kendine yakışanı takan müşterilerinin her zaman yanındadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için dünyadaki en değerli takı. Her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetlerimizi arayarak iletebileceğiniz gibi https://www.atasay.com/ internet adresimizdeki formu doldurarak da bizlere ulaştırabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Atasay müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Atasay şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Atasay’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Atasay’ın internet sitesinden yapmış olduğunuz siparişler hakkında detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir, size yakın Atasay satış noktasını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Atasay Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 42 82

Arama Terimleri: atasay iletişim bilgileri, atasay telefon no, atasay irtibat tel, atasay canlı destek, atasay müşteri temsilcisi, atasay şikayet hattı, atasay müşteri hizmetleri numarası, atasay çağrı merkezi numarası, atasay iletişim numarası, atasay çağrı merkezi, atasay müşteri hizmetleri direk bağlanma

14 Yorum

 1. SEVİNÇ ÇEVİRME 9 Kasım 2017
  • Yönetici 9 Kasım 2017
 2. Yasmin 25 Aralık 2017
 3. Salih kahraman 14 Şubat 2018
 4. Salih kahraman 14 Şubat 2018
 5. Nergiz 16 Şubat 2018
 6. Derya Karagöz 20 Şubat 2018
 7. Esin 21 Şubat 2018
 8. Esin 21 Şubat 2018
 9. Fatih Alemin 7 Mart 2018
 10. Gülsüm 19 Mart 2018
 11. yeşim 23 Ekim 2018
 12. hüseyin 13 Şubat 2019
 13. bilge 13 Mayıs 2019

Yorum Yap