Booking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Booking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Booking çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Booking müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Hollanda’da kurulmuş dijital seyahat şirketidir. Kuruluşu ise 1996 yılında gerçekleşmiştir. Günümüzde dünyanın en köklü seyahat şirketlerinden birisi olan booking.com milyonlarca insana hizmet sağlamaktadır. Platform şu şekilde çalışmaktadır; Kullanıcılar, platforma girerek gitmek istediği lokasyonları belirtir ya da onlara önerilen lokasyonlara göz atarlar. Diledikleri bölgeyi belirledikten sonra kendilerine rezervasyon sağlanır ve kullanıcı tatili planladığı günü bekler.

Booking Çağrı Merkezi Numarası

Platform dünyada yüz binlerce tatil adreslerini bünyesinde barındırmaktadır. Tatil planlarınızda pürüzleri ortadan kaldırmayı sağlayan firma, dijital platformlar üzerinden kullanıcılarını 7/24 hizmet sağlamaktadır. Booking çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tatil planlarınız ile ilgili her şeyi ve her detayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Platform, yolculuk sürecinizden başlayıp, tatil yapacağınız adrese kadar sizlere eşlik etmektedir. Sizlerle site adresi üzerinden elde edebileceğiniz fırsatları paylaşıyoruz;

  • Tatil Bölgeleri
  • Araç Kiralama
  • Doğa Güzellikleri
  • Oteller
  • Ulaşım Olanakları
  • Taksiler
  • Rezervasyonlar

Kullanıcılarına en uygun fiyatları sunmaktadır. Sizler kendi cebinize göre işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca platform, düzenli olarak kampanyaları gerçekleştiriyor.

Kullanıcılarının yaptığı rezervasyonları  iptal etme ya da erteleme işlemlerinden ekstra bir ücret almaz.

1996 yılından günümüze dünyanın binlerce adresinde turizm hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılarına en verimli ve keyifli dakikaları yaşatmayı hedefleyen marka, güvenli adresleri bünyesinde barındırmaktadır. Platform’da bulunan tatil adreslerinin hepsi güvenli ve onaylı tatil yerleridir.

Booking Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Booking müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Booking olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Booking ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Booking çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Booking Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

00 44 20 3320 2609   (yurtdışı hattı)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Booking çağrı merkezi numarasına 00 44 20 3320 2609 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 00 44 20 3320 2609

Faks Hattı : 0212 377 60 90

Adres : Ömer Avni Mahallesi, İnebolu Sokak, No: 39, Haktan İş Merkezi, Kat: 1, Pk: 34427, Kabataş, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Booking iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Booking sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Booking iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Booking iletişim bilgileri, Booking telefon no, Booking irtibat tel, Booking canlı destek, Booking müşteri temsilcisi, Booking şikayet hattı, Booking müşteri hizmetleri numarası, Booking çağrı merkezi numarası, Booking iletişim numarası, Booking çağrı merkezi

Yorum Yap