Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Numarası

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Sağlık sektöründe işinde uzman olan kuruluşlardan sağlık hizmeti almak isteriz. Hasta olan kişiler kaliteli bir şekilde muayene edilmek ve hızlı bir şekilde tahlil ve tetkiklerine ulaşmak isterler. Doktorların ilgisi ve güler yüzü öncelikli önemli bir konudur. Doğru teşhisin konulması gereklidir. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında kurulmuştur. Binden fazla çalışanı vardır. 30 yıldan beri de hizmetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde birçok deneyimli doktor ve işinde uzman kişiler bulunmaktadır. Muayene olmak için çağrı merkezini arayabilir ve hemen randevu oluşturabilirsiniz. Gitmek istediğiniz bölümle ilgili doktor araştırması yapmak, E randevu, E tahlil sonuçlarını öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bütün bölüm doktorları alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 1 300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi içinde birçok bölüm bulunmaktadır. Bölümleri arasında acil servis, ağız ve diş sağlığı, beslenme ve diyet, beyin ve sinir cerrahisi, kadın hastalıkları çocuk sağlığı, dermotoloji, fizik tedavi, genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz, iç hastalıkları, kalp ve damar cerrahisi, kardiyoloji, kulak burun boğaz, meme cerrahisi, nöroloji, ortopedi, psikoloji, radyoloji, üroloji, onkoloji, yeni doğan ünitesi gibi bölümler vardır. İhtiyacınız olan bölümle ilgili poliklinik randevusu oluşturabilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti alabilirisiniz. Birçok anlaşmalı kurumlarla çalışmalarını sürdürmekte ve uygun fiyatta muayene olmanızı da sağlamaktadır. Özel sigorta poliçelerinden faydalananlar muayene ücreti ödemezler. Hastanede birçok cerrahi işlem de başarı ile yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerini arayarak konuyla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 1 300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi ile direkt bağlantı kuracak kişiler 444 1 300 numaralı çağrı merkezini arayabilir. Ayrıca 0 212 615 38 38 sabit numaradan ulaşım sağlayabilirsiniz. Mail gönderecek kişiler gophastanesi@gophastanesi.com.tr adresine yazılı mesaj gönderebilir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 1 300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Şikayet Hattı

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi doktorları, çalışanları ya da sıkıntı duyduğunuz konularla ilgili şikayetlerinizi yazılı ya da sözlü iletebilmeniz mümkündür. Yapılan şikayetler değerlendirilerek en kısa zamanda giderilecektir.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi şikayet hattı 444 1 300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 1 300

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 1 300 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Merkez Mah. Çukurçeşme Caddesi No:51 Gaziosmanpaşa İSTANBUL

E-Posta Mail İrtibat Adresleri : iletisim@gophastanesi.com.tr

sikayet@gophastanesi.com.tr

randevu@gophastanesi.com.tr

insankaynaklari@gophastanesi.com.tr

Telefon Numarası : 444 1 300 – 0212 615 38 38

Fax İletişim Hattı : 0212 615 38 49

Arama Terimleri: Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi iletişim bilgileri, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi telefon no, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi irtibat tel, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi canlı destek, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri temsilcisi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi şikayet hattı, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çağrı merkezi numarası, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi iletişim numarası, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi çağrı merkezi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap