RKS Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

RKS Motor Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

RKS Motor çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde RKS Motor müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden RKS Motor şikayet hattına erişebilirsiniz. RKS Motor müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

RKS Motor Çağrı Merkezi Numarası

RKS Motor Türkiye’nin en sevilen motor üretici firmalarından biri olmaktadır. Öyle ki senelik 120.000 motor üretme kapasitesi bulunmaktadır. Güçlü motorlardan elektrikli bisiklete kadar birçok motor türünü üretebilmektedirler. Ayrıca üretilen her motor da oldukça sevilmekte ve satın alınmaktadır. Hal böyle olunca müşteriler ile arasında bir iletişim kanalı olması gerekmektedir. Müşterilerin herhangi bir durumda arayabilmesi için çağrı merkezi numarası edinen motor üreticisi firma bu numara üzerinden ihtiyaç duyulan her durumda müşterilerine hizmet vermektedir.  Çağrı merkezi numarası üzerinden üretilen motorlara dair bilgi alınabileceği gibi fiyat da sorgulanabilmektedir.

RKS Motor çağrı merkezi numarası 0850 302 86 92  nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RKS Motor Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden arzu edilen her zaman iletişim kurulabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey müşteri hizmetleri numarasının aranma sebebinin telefona çıkan yetkili kişiye doğru olarak aktarılmasının önemidir. Müşteri temsilcisi ile görüşmek ve bilgi almak için 0342 357 06 66 numarasını aramak ve iletişime geçmek yeterli olacaktır.  Telefon numarasına ek olarak faks numarası da bulunan motor üreticisi firma ile faks yolu ile iletişime geçmek için 0342 357 06 20 numarasına faks göndermek gerekmektedir.

RKS Motor müşteri hizmetleri numarası 0850 302 86 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RKS Motor Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Motor üreticisi firma ile yapılabilecek olağan görüşmelerde çoğu zaman acili yet gerekmemektedir. Fakat yaşanabilecek herhangi bir teknik aksaklık durumunda acil olarak iletişime geçmek gerektiğinden direkt bağlanma fırsatı yakalamak oldukça önemlidir. Motor üreticisi firma ile direkt bağlanma yolu ile iletişime geçebilmek için arama yapılacak esnada ilgili yönlendirmeleri doğru bildirmek gerekmektedir. Daha sonrasında ise kısa sürede görüşme sağlanacaktır.

RKS Motor müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 302 86 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RKS Motor Şikayet Hattı

Motor üreticisi firmanın küresel çapta satın alma işlemini gerçekleştiren bir kitlesi bulunmaktadır. Dolayısıyla iletişim bu noktada en önemli olan hususlardan bir tanesidir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda şikâyet hattı olarak da kullanılabilmektedir. Motorda yaşanan teknik bir arıza durumunu şikayet hattına bildirmek ve sorunu çözmek için 0342 357 06 66 numarasını aramak ve müşteri temsilcisi ile görüşmeye geçmek yeterli olacaktır. Ayrıca faks numarası olan 0342 357 06 20 numarası üzerinden de faks yolu ile iletişime geçilebilmektedir.

RKS Motor şikayet hattı 0850 302 86 92 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen RKS Motor müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri RKS Motor şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

RKS Motor Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 302 86 92

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. RKS Motor çağrı merkezi numarasına 0850 302 86 92 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : info@rksmotor.com.tr
Telefon No : 0850 302 86 92

Arama Terimleri: RKS Motor iletişim bilgileri, RKS Motor telefon no, RKS Motor irtibat tel, RKS Motor canlı destek, RKS Motor müşteri temsilcisi, RKS Motor şikayet hattı, RKS Motor müşteri hizmetleri numarası, RKS Motor çağrı merkezi numarası, RKS Motor iletişim numarası, RKS Motor çağrı merkezi, RKS Motor müşteri hizmetleri direk bağlanma

6 Yorum

  1. mesut acat 16 Eylül 2022
  2. Mustafa 9 Ocak 2023
    • mehmet nesim özlük 15 Nisan 2023
  3. Tarık 20 Nisan 2023
  4. İhsan Yaşar 30 Mayıs 2023
  5. Hasan 30 Kasım 2023

Yorum Yap