kktc-telsim-cagri-merkezi-numarasi

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KKTC Telsim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde KKTC Telsim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden KKTC Telsim şikayet hattına erişebilirsiniz. KKTC Telsim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

KKTC Telsim, 1995 yılının Ağustos ayında kurulmuş, Ekim ayında ise abone alımına, faaliyetlerine başlamıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk GSM operatörü olma niteliğini taşımaktadır. 2006 yılında Vodafone bünyesine dahil olmuştur. KKTC Telsim’in yaklaşık 340 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. KKTC’de ki pazar payı  %40’tır.

KKTC Telsim operatörü en güncel ve en yeni teknolojileri abonelerine buluşturuyor, müşteri memnuniyetine dayanan genel politikası ile her geçen gün verdiği hizmet ve kaliteyi arttırmaya devam etmektedir.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi Numarası

Uzakları yakın yapan elektronik eşyalar sayesinde iletişim artmaktadır. Birbirimize ne kadar uzak olsak da birbirimizden haber alma imkanımız her geçen gün daha da gelişmektedir. Sadece ses ile görüşme değil görüntü ile de görüşme yaparak iletişime yeni bir yol açılmıştır. İnsanların birbirleriyle görüşmelerini sağlayan sadece elektronik cihazlar değil aynı zamanda operatörlerdir. Operatör deyince akla gelenlerden ilki Vodafone olmaktadır. Aklınıza gelmeyecek en kuytu köşelerde dahi çeken bu operatörün bir bayisi de KKTC’de bulunmaktadır. Buradaki müşterilerine de en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Müşterileri ile sürekli iletişim halinde bulunmaktadır. Bunu da KKTC Telsim çağrı merkezi numarası ile yapmaktadır.

KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Numarası

Bizi birbirimize yakın kılan, en çok kullanılan operatörlerden Vodafone, KKTC’de de hizmet vermektedir. Buradaki müşterilerinin de her zaman yanında olmakta ve en iyi hizmeti vermek için elinden geleni yapmaktadır. Her türlü sorunda ve hatlarınızla ilgili sorularda KKTC Telsim müşteri hizmetleri numarası hizmetinizde bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken +90 542 888 05 42 numarası aramaktır. Bunun yanında sadece 548 numarasını tuşlayarak da müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. WhatsApp destek hattından da hizmet alabilirsiniz. Bunun için ise +90 548 810 05 48 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Abonelerine en iyi ve en hızlı hizmeti vermeyi amaç edinen firmamız, işinde uzman müşteri temsilcileri ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır. Verdiği hizmette her geçen gün daha ileriye gitmektedir. Abonelerin en hızlı şekilde müşteri temsilcileri ile görüşmekte ve sorularına yanıt bulmaktadır. Müşterileri yukarıdaki verilen numaraları arayarak müşteri hizmetlerine bağlanmaktadır. KKTC Telsim müşteri hizmetlerine direk bağlanma için yukarıda verilen numaraları arayarak operatörün yönergelerini takip etmeniz yeterli olmaktadır.

KKTC Telsim Şikayet Hattı

Verdiği hizmeti günden güne geliştirmekte olan operatörümüz, müşterilerini bir aile olarak görmektedir. Kendisini geliştirmek için abonelerinin geri dönüşlerini dikkate almaktadır. Sizden gelecek olan geri dönüşler hep daha ileriye götürecektir. Her türlü şikayet, dilek ve istekte KKTC Telsim şikayet hattı olan yukarıda verilen numaraları kullanabilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz diğer konularda www.kktctelsim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Email Aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.
vmol.info@vodafone.com

Telefon – Faks KKTC Telsim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 542 888 05 42 veya 548

KKTC Telsim Genel Müdürlük Faks Numarası:
+90 (392) 227 05 84

Çağrı Merkezi WhatsApp Destek Hattı:
+90 548 810 05 48

Adres KKTC Telsim Genel Müdürlük
Ali Rıza Efendi Caddesi, No: 33/A, Ortaköy – Lefkoşa / KKTC

KKTC Telsim’in üç haneli ve 0392’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi sorgulayabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabilir, fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
548
+90 392 444 0 542

Arama Terimleri: kktc telsim iletişim bilgileri, kktc telsim telefon no, kktc telsim irtibat tel, kktc telsim canlı destek, kktc telsim müşteri temsilcisi, kktc telsim şikayet hattı, kktc telsim müşteri hizmetleri numarası, kktc telsim çağrı merkezi numarası, kktc telsim iletişim numarası, kktc telsim çağrı merkezi, kktc telsim müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. Talat Yurtan 22 Haziran 2017
    • Yönetici 23 Haziran 2017
  2. Ayla Yıldırım 4 Eylül 2017
  3. Berk Tuna 12 Eylül 2017

Yorum Yap