KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

KKTC Telsim, 1995 yılının Ağustos ayında kurulmuş, Ekim ayında ise abone alımına, faaliyetlerine başlamıştır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk GSM operatörü olma niteliğini taşımaktadır. 2006 yılında Vodafone bünyesine dahil olmuştur. KKTC Telsim’in yaklaşık 340 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. KKTC’de ki pazar payı  %40’tır.

KKTC Telsim operatörü en güncel ve en yeni teknolojileri abonelerine buluşturuyor, müşteri memnuniyetine dayanan genel politikası ile her geçen gün verdiği hizmet ve kaliteyi arttırmaya devam etmektedir.

KKTC Telsim’in üç haneli ve 0392’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kalan bakiyenizi sorgulayabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabilir, fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
548
+90 392 444 0 542

Arama Terimleri: kktc telsim iletişim bilgileri, kktc telsim telefon no, kktc telsim irtibat tel, kktc telsim canlı destek, kktc telsim müşteri temsilcisi, kktc telsim şikayet hattı

4 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla