EXXEN Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EXXEN Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde EXXEN çağrı merkezi numarası, EXXEN müşteri hizmetleri numarası, EXXEN müşteri hizmetlerine direk bağlanma, EXXEN şikayet hattı, EXXEN müşteri temsilcisine bağlanma gibi konular hakkında bilgi paylaşımı yapacağız. Sizler de EXXEN müşteri hizmetleriyle görüşmek istediğiniz konular varsa ve EXXEN müşteri hizmetlerine nasıl bağlanacağınız hakkında bilgi sahibi değilseniz makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

EXXEN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI

Öncelikle EXXEN nedir onun hakkında biraz bilgi paylaşımında bulunalım. Acun ILICALI’nın yapımını üstlendiği EXXEN dijital platform olarak hizmet vermektedir. 1 Ocak 2021 tarihi ile yayın hayatına başlayan EXXEN TV ücretli üyelik karşılığında kullanıcılara bir çok dizi ve filme erişim hakkın vermektedir. EXXEN TV’ye erişebilmek için exxen.com adresine giriş yapmanız ve üyelik paketlerinden birini seçmeniz gerekmektedir. Ardından kart bilgilerinizi girerek almış olduğunuz aboneliğe bağlı olarak EXXEN platformuna giriş yapabilir ve dizi, film gibi bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda oluşabilecek sorunlarda ya da sormak istediğiniz sorularda EXXEN müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekebilmektedir. Bu konu hakkında aşağıda bilgi paylaşımı yapacağız. EXXEN’de bir çok üyelik tipi bulunmaktadır. Bu üyeliklerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

  • rklmvr üyelik paketinde aylık 9,90 TL karşılığında yayınlanan içeriklere reklamlı olacak şekilde erişim sağlayabilirsiniz. rklmvr paketini yıllık olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz ücret 99,90 TL olmaktadır.
  • rklmyk üyelik paketinde aylık 19,90 TL karşılığında yayınlanan içeriklere reklamsız olarak erişim sağlayabilirsiniz. rklmyk paketini yıllık olarak satın almak isterseniz ödeyeceğiniz tutar 199,90 TL olacaktır.

EXXEN platformunda bir çok eğlenceli dizi, program ve film  yer alacaktır. Bunlardan bazıları: Şeref Bey Dizisi, Sihirli Annem, Konuşanlar Programı, Gibi Dizisi, Tolgshow, Zeynek Bastık ve Konukları, Kirli Çamaşırlar, Enis Arıkan, Katarsiz X-TRA vb.dir. Bunlara ek olarak birçok projede EXXEN platformunda üyeleriyle buluşacaktır. Acun ILICALI’nın yapmış olduğu projelere bakınca yakalamış olduğu başarılar göz önüne alınınca bu projede de iyi bir başarı sağlayacağı tahmin edilmektedir.

EXXEN Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

EXXEN müşteri hizmetlerine direk bağlanma ihtiyacınız oluşabilmektedir. Bu doğrultuda aşağıdaki adımları takip ederek EXXEN müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

  • EXXEN müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle çağrı merkezi numarası olan 0850 241 81 48 numaralı telefonu aramanız gerekmektedir.
  • Ardından direk bağlanma işlemi için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetleri direk sizinle iletişime geçecektir.

EXXEN Müşteri Hizmetleri Mail Adresi

EXXEN müşteri hizmetleri mail adresinden belge gönderimi, istek, şikayet gönderimi yapmak istiyorsanız exxen@mail.comdatatr.com mail adresine mail göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu mail adresinden her türlü istek, şikayet ve önerileriniz iletebilir ve yardım almak istediğiniz konu hakkında görüşme sağlayabilirsiniz.

EXXEN Yardım Merkezi

Kimi zaman yaşamış olduğunuz sorunlara müşteri hizmetleriyle görüşmek yerine yardım merkezinden de çözüm arayabilirsiniz. Nitekim EXXEN Yardım Merkezi mevcut bir çok soruya çözüm yolu sunmuştur. Bu adresten yaşamış olduğunuz sorunu belirleyebilir ve sorununuza hızlıca çözüm bulabilirsiniz. Bundan dolayı yaşamış olduğunuz sorunlarda EXXEN yardım merkezine göz atmanız sizin için faydalı olacaktır.

EXXEN Yardım Merkezi Adresi
EXXEN Yardım Merkezi

EXXEN Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

EXXEN müşteri hizmetleri ile görüşmek için ve yaşamış olduğunuz sorunları çözüme kavuşturabilmeniz için 0850 241 81 48 numaralı telefonu aramanız yeterli olmaktadır. Aradıktan sonra müşteri temsilcisi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Yaşamış olduğunuz sorunları, önerilerinizi, tavsiyelerinizi, şikayetlerinizi EXXEN müşteri temsilcisi ile paylaşarak sorunlarınıza hızlıca çözüm üretebilirsiniz. EXXEN platformu hakkında bilgi paylaşımı yaptık. Sizlerde yorumlar kısmından EXXEN hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

EXXEN Müşteri Hizmetleri Numarası
0850 241 81 48

Arama Terimleri: EXXEN iletişim bilgileri, EXXEN telefon no, EXXEN canlı destek, EXXEN müşteri temsilcisi, EXXEN şikayet hattı, EXXEN müşteri hizmetleri numarası, EXXEN çağrı merkezi numarası, EXXEN iletişim numarası, EXXEN müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap