Koç Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koç Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koç Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Koç Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Koç Üniversitesi Hastanesi’nin planlanma ve inşa süreci 2008-2010 yıllarında başlamıştır. Şirket, 2008 yılında başladığı serüvene 2014 yılında hastanenin açılması ise devam etmiştir. 2014 yılında açılan ve hasta kabul etmeye başlayan şirket bir üniversite hastanesi olarak halen hizmet vermektedir. İstanbul şehrinde Avrupa yakasında merkezi bir konumda yer alan hastaneye, özel araç ve toplu taşıma araçları ile ulaşmak oldukça kolaydır. Şirketin çağrı merkezi numarası ile randevu almak, bilgi edinmek ve görüşme sağlamak için 0850 250 8 250 numaralı hat kullanıma açıktır.

Koç Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0850 250 8 250 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirket mimari yapısı bakımından 21. yüzyıla uygun olarak tasarlanmış ve modernliği ele alarak cam bir mimari yapı tercih etmiştir. Şirketin vizyonu, üniversite hastaneleri bazında dünya genelinde adını duyurmak ve alanında uzman sağlık personelleri ile hastalara hizmet vermek, sağlık çalışmalarının geliştirilmesini sağlamaktır. Şirketin misyonu ise güncelliği takip ederek alanında saygın, uzman ve yenilikçi bir üniversite hastanesi olmaktır. Şirketin müşteri hizmetleri numarası olarak 0850 250 8 250 nolu hat hizmet vermektedir.

Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0850 250 8 250 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Şirket 2014 yılından bu yana pek çok uzman ile çalışmış ve yeni uzmanlar yetiştirmiştir. Şirketin değerleri arasında hastaların güvenliğini sağlamak, kaliteli hasta bakımı sağlamak, etik değerlere bağlı kalmak, yenilikçi uygulamalara öncülük etmek, hastalara karşı güvenilir ve şeffaf olmak yer almaktadır. Şirketin direkt bağlanma numarası 0850 250 8 250 şeklindedir. Şirketten randevu almak, bilgi edinmek, dilek ve önerileri iletmek için direkt bağlanma numarası kullanıma açıktır.

Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 250 8 250 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Koç Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Şirkete özel araç ile ulaşım sağlamak için D100 yani E5 karayolunu kullanmak gerekmektedir. Topkapı sapağından döndükten sonra Vatan Caddesinden sola çıkmak gerekir. Buradan 10. Yıl Caddesine doğru ilerlenmeli ve Topkapı Caddesi istikametinde sağa doğru dönmek dönülmelidir. Şirkete toplu taşıma kullanarak ulaşmak için ise Matbaacılar Sitesi otobüs durağında inerek 100 metre yürümek gerekmektedir. Şirkete telefon yolu ile ulaşarak veya online olarak randevu almak mümkündür. Şirketin şikayet hattı ise 0850 250 8 250 telefon numarasıdır.

Koç Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0850 250 8 250 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Koç Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Koç Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Koç Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 8 250

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Koç Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0850 250 8 250 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Koç Üniversitesi Hastanesi
Adres : Koç Üniversitesi Hastanesi, Maltepe mahallesi Topkapı caddesi No:4 Zeytinburnu, İstanbul, Türkiye
E-Posta : info@kuh.ku.edu.tr
Müşteri Hizmetleri telefon Numarası : 0850 250 8 250 / 0212 467 87 00

Arama Terimleri: Koç Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Koç Üniversitesi Hastanesi telefon no, Koç Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Koç Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi, Koç Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı, Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Koç Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası, Koç Üniversitesi Hastanesi iletişim numarası, Koç Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi, Koç Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap