Özel Yüzyıl Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Yüzyıl Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Yüzyıl Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Yüzyıl Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özel Yüzyıl Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Özel Yüzyıl Hastanesi, kaliteli bir sağlık hizmeti sunmak, hastaları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 1996 senesinde Kocaeli Gebze’de faaliyetlerine başlamış olup 2013 yılında İstanbul Pendik’te bulunan ikinci hastanesini hizmete açmıştır. Gelişmiş tıp teknolojilerinin kullanıldığı hastanelerde; 10 ameliyathane, tek kişilik odalarda her hastaya yönelik özel hizmet sunan 91 servis, 46 erişkin yoğun bakım, 26 çocuk yoğun bakım ve 42 yenidoğan yoğun bakım olmak üzere toplam 205 yatak ve 820 personelle hasta memnuniyetinin en üst düzeyde yakalanması amaçlanmaktadır. Hastaneye ve hizmetlerine yönelik her türlü soru, çağrı merkezi numarası 444 86 96 üzerinden ilgililere yöneltilebilir.

Özel Yüzyıl Hastanesi çağrı merkezi numarası 444 86 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yüzyıl Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastanelerde multidisipliner tedavi yaklaşımıyla hayatın tüm aşamalarında gereksinim duyulabilecek her türden sağlık hizmeti, bütün branşlarca tam donanımlı olarak sunulmaktadır. Hastalar, alanında uzman ve deneyimli hekimler tarafından tedavi edilmektedir. Objektif verilere dayanan, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri, hastanenin uzman hekim kadrosunca başarıyla uygulanmaktadır. Hastaneye yönelik kapsamlı bilgi alınmak istendiğinde müşteri hizmetleri numarası olan 444 86 96 üzerinden ilgililerle iletişim kurulabilir.

Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 444 86 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yüzyıl Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane; modern altyapısı, sürekli yenilenen tıbbi teknolojisi, kaliteyi ve konforu ön planda tutan, etik ilkelerden taviz vermeyen hizmet anlayışı ve daima güler yüzlü personeliyle hastalarının güvenini ve dostluğunu kazanmış durumdadır. Bu dostluğa ve güvene layık olmak için hastane, hizmetlerine yenilerini eklemeyi sürdürmektedir. Hastalarının sağlığını ve mutluluğunu her daim önemseyen hastane, aynı anlayış doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Hastaneye ve hizmetlerine yönelik herhangi bir konuda bilgilenmek için yukarıdaki numaradan hastaneye direkt bağlanılabilir ve gerekli bilgi alınabilir.

Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 86 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yüzyıl Hastanesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve tıbbi teknolojik gelişmeleri yakından takip eden hastane, uluslararası standartlara sahip referans bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Hastane tüm stratejilerini bu yönde belirlemekte; yenilikleri hızlıca hastane bünyesine entegre etmektedir. Hastane ve hizmetlerine yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere rahatça aktarılabilir.

Özel Yüzyıl Hastanesi şikayet hattı 444 86 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Özel Yüzyıl Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Özel Yüzyıl Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Yüzyıl Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 86 96 (Randevu Alma)

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Özel Yüzyıl Hastanesi çağrı merkezi numarasına 444 86 96 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Özel Yüzyıl Hastanesi
Randevu Alma İletişim Hattı : 444 86 96

Özel Yüzyıl Hastanesi Gebze Şubesi

Adres : Sultan Orhan Mh. İlyas bey Cad. No:38 Lunapark Karşısı Gebze / Kocaeli
Telefon : 0 (262) 642 83 83
Eposta : info@yuzyilhastanesi.com

Özel Yüzyıl Hastanesi Pendik Şubesi

Adres : Fevzi Çakmak Mah. Tevfik İleri Cad. No:105 E-5 Yanyol Üstkaynarca / Pendik / İstanbul
Telefon : 0 (216) 397 59 00
Eposta : iletisim@yuzyilhastanesi.com

Yüzyıl İlgi Hastanesi

Adres : Soğanlı Caddesi No:77 Güngören / İSTANBUL
Telefon : 0212 506 05 66
Eposta : info@ilgihastanesi.com

Akademi OSGB

Adres : Sultan Orhan Mahallesi, Yeni Bağdat Caddesi 1122 Sokak No:9/B Gebze – KOCAELİ
Telefon : 0 (262) 642 83 83
Eposta : bilgi@ozelakademiosgb.com

Arama Terimleri: Özel Yüzyıl Hastanesi iletişim bilgileri, Özel Yüzyıl Hastanesi telefon no, Özel Yüzyıl Hastanesi irtibat tel, Özel Yüzyıl Hastanesi canlı destek, Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri temsilcisi, Özel Yüzyıl Hastanesi şikayet hattı, Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Özel Yüzyıl Hastanesi çağrı merkezi numarası, Özel Yüzyıl Hastanesi iletişim numarası, Özel Yüzyıl Hastanesi çağrı merkezi, Özel Yüzyıl Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap