Vakıfbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Vakıfbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Vakıfbank açılış saati kaçta? Vakıfbank kapanış saati kaçta? Vakıfbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Türkiye eski başbakanı Adnan Menderes’in talimatı ile birlikte kurulmuş olan Vakıfbank, ülkemizin kalkınması ve geleceği açısından 1954 tarihinde kurulmuştur. Türkiye Vakıflar Bankası ve Anonim ortaklığı işbirliği ile açılmış olan banka, sonraki yıllarda finansal açıdan kaliteli hizmetler sunması sayesinde, ülkemizin en büyük bankalarından olmayı başarmıştır. Ülkemizin en gelişmiş ve en köklü bankalarından birisi olma özelliğine de sahip olan Vakıfbank, Türkiye Bankalar Birliği tarafınca ülkemizin aktif büyüklük sebebi ile en büyük 7. bankası seçilmiştir.

İnternet bankacılığı, bireysel işlemler ve kredi işlemleri gibi pek çok farklı ihtiyaçlar için kaliteli çözüm sunmakta olan Vakıfbank için milyonlarca müşterisi olduğu söylenebilmektedir. Esnaf kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi gibi acil ihtiyaçlar sonucunda kredi desteği de sunan banka, kredi başvurularınızı şubelerinden işleme aldığı gibi, internet sitesi ve kısa mesaj üzerinden de işleme almaktadır. Kurumsal firmalar için ihtiyaç haline gelen Vakıfbank, bunun yanı sıra ticari işletme sağlayan kişiler içinde kolay kredilerin alınabilecek olduğu bankalarında başını çekmektedir.

Vakıfbank Açılış Kapanış Saati

Yaklaşık 64 yıldan beri kesintisiz olarak hizmet sunan banka, aynı zamanda Türkiye’nin köklü bankalar listesinde yer almaktadır. Temel bankacılık işlemleri ile birlikte yatırım bankacılığı ve sermaye piyasası üzerine de destek veren ve bünyesinde 13 bine yakın çalışan kadrosu bulunan banka, 900’e yakın şubeleri ile birlikte Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerindeki şubeleri ile kolay ulaşılabilir olma özelliğine de sahip olmaktadır. Hesap açtırma, kredi kartı başvurusu, para yatırma, para çekme ve kredi başvurusu işlemleri için Vakıfbank tercihi yapacak olan kişiler için en merak edilen konu ilgili bankanın çalışma saatleridir. Ülkemizdeki diğer bankalar gibi tek tip çalışma saati ile hizmet sunan banka, hafta içi sabah 09:00 sularında hizmet vermek için açılmaktadır. Öğle 12:30’da ara veren banka yaklaşık 1 saatlik aranın ardından 13:30’da yeniden açılmaktadır. En merak edilen konulardan birisi de bankanın akşam kaçta kapandığı sorudur. Akşam 17:00’da müşterilere kapanan banka, Cumartesi ve Pazar hafta sonlarında ise hizmet sunmamaktadır. Ayrıca resmi tatillerden olan dini ve milli bayramlarda da hizmete kapalıdır.

Vakıfbank Açılış Saati
09:00

Vakıfbank Kapanış Saati
17:00

Vakıfbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Vakıfbank müşteri hizmetleri adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Vakıfbank açılış saati, Vakıfbank kapanış saati, Vakıfbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap