İZSU Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

İZSU Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz İzsu açılış saati kaçta? İzsu kapanış saati kaçta? İzsu çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

İZSU Çalışma Saatleri

Türkiye’nin en kalabalık şehirlerinden birisi olan İzmir’de ev ya da farklı yapılarda bulunması gereken su hatlarının elde edilmesini ya da kanalizasyonların düzenli olarak işlemesini sağlamak amacı ile kurulmuş olan İZSU yani İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi, İzmir’de yer alan tüm ilçelerde bu çalışmaların düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Ülkemizde resmi olarak hizmetlerini yürütmekte olan İZSU, aynı zamanda yeni abonelik işlemleri içinde en yetkili merci olarak bilinmektedir. İzmir’de yaşayan ve faturaların düzenli olarak ödemek zorunda olan kişilerin tercih etmiş olduğu İZSU, gelişen teknoloji sayesinde fatura ödeme ya da borç sorgulama gibi işlemleri, internet üzerinden yapmayı sağlamıştır. Ancak her ne kadar internet üzerinden yapılabilecek olan işlemler olduğu kadar, ilgili şubeye gidilmesi gereken durumlarda olabilmektedir. Bahsedilen durumlar nedeni ile İzmir’deki kişiler tarafınca İZSU’nun çalışma saatleri ciddi anlamda merak edilmektedir. İzmir’in çeşitli bölge ve semtlerinde yer alan barajların düzenli olarak denetlenmesi ve kontrol edilmesi seçeneklerini de sağlayan İZSU, pek çok tesisleri ive çalışanları ile düzenli olarak çalışmalarına yer vermektedir.

Eski yıllarda ülkemizin en büyük sorunlarından birisi olan su kesintileri, her ne kadar son yıllarda mümkün oldukça azalmış olsa da, aralıklar ile görülebilen ve uzun günler sonucunda gelmeyen su kesintileri, insani ihtiyaçların karşılanamamasına yol açmakta ve ciddi anlamda büyük sıkıntıların oluşmasına neden olmaktadır. Söz konusu olan su kesintilerinin meydana geldiği durumlar için İzmir’de bildirilecek ve sorunlara çözüm bulunacak en yetkili merci olan İZSU, bölgede bulunan derelerin ıslah çalışmalarını da yürütmektedir. Bahsedilen durumlar nedeni ile şikâyet, öneri, fatura ödeme ya da yeni abonelik gibi farklı işlemlerden dolayı gidilmesi gereken İZSU şubelerinde, belirli saat aralıklarında ve günlerde çalışmalar sağlanmaktadır. Vatandaşlar tarafında İZSU hakkında açılış saati, kapanış saati ve hangi günler aralıksız olarak hizmet verdiği soruları sıkça sorulmaktadır. Hafta içi sabah saat 08:00’da açılan İZSU, 12:30’a kadar aralıksız olarak hizmetlerini sürdürmektedir. 12:30 ile 13:30 arasında öğle molası veren İZSU’nun kapanı saati ise 17:30’dur. Hafta sonları kapalı olan İZSU, aynı zamanda dini ve milli bayramlarda da kapalıdır.

İzsu Açılış Saati
08:30

İzsu Kapanış Saati
17:30

İzsu Çalışma Saatleri
08:30-12:30
13:30-17:30

İZSU müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: İzsu açılış saati, İzsu kapanış saati, İzsu çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap