Mc Donalds Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Mc Donalds Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Mc Donalds açılış saati kaçta? Mc Donalds kapanış saati kaçta? Mc Donalds çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Mc Donalds Çalışma Saatleri

Ülkemizin en önemli fast food markalarından birisi olan Mc Donalds, Türkiye’de ilk olarak 1986 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yalnızca ülkemizde değil, dünyada en büyük şirketlerin başında gelmiş olan zincir, ülkemiz sınırları içerisinde yaklaşık 260 restoran ve şubeleri ile tüm bölgelerde hâkim olarak çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Dünya üzerinde gün içerisinde yaklaşık 60 milyona yakın insanın ziyaret ettiği ve beslenme ihtiyaçlarını gidermiş olduğu Mc Donalds şirketinde, toplamda ise 1.7 milyona yakın çalışan bulunmaktadır. Çalışan sayısının ise ülkemizde 600’den fazla olduğu Mc Donalds bünyesinde, üretimlerde %95 oranında ülkemizde yapılarak müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Restoran tarzı yapı alanlarında aralıksız olarak müşterilerini ağırlamakta olan Mc Donalds, aynı zamanda dünya üzerinde ve ülkemizde yer alan alışveriş merkezlerinde de şubeleri bulunmaktadır. Buna göre çalışma ve resmi tatil günlerini farklı kategorilerde belirlemiş olan Mc Donalds için müşterilerin bu bilgilere dikkat ederek, mağaza ve şubelere gitmeleri oldukça önemli olmaktadır.

Dünyada ilk olarak 1940 yılında kurulan ve hizmet vermeye başlamış olan Mc Donalds, genel olarak Amerika Birleşik Devletleri’ndeki şube sayıları ile dikkat çekmektedir. Ancak kuruluşundan itibaren kaliteli hizmetleri sayesinde dünya markası olmayı başarmış olan Mc Donalds, Avrupa ve Asya ülkelerinde de önde gelen fast food zincirlerinin başında yer almayı başarmıştır. Sağlamış olduğu hamburger üretim hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak rol almış olan Mc Donalds, özellikle çocuk vakfı projeleri ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Ülkemizde de sağladığı projelerden birisi olan aile odaları, hastane odalarındaki çocuklar ile refakatçilerinin daha sağlıklı ve huzurlu ortam sunabilmek adına yürütülmektedir. Her geçen gün daha da büyüme hedefinde olan Mc Donalds için insanlar tarafından kaçta açıldığı kapanış saati, resmi tatil günleri ve hafta sonları açık olup olmadığı gibi çeşitli sorular sıkça sorulmaktadır. Öncelikle alışveriş merkezlerindeki Mc Donalds şubeleri sabah ilk olarak 10:00’da açılmakta ve akşam 22:00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezlerinin dışındaki Mc Donalds şubeleri ise sabah ilk olarak 07:30’da açılmakta ve gece 01:00’da kapanmaktadır. Bunun yanı sıra hafta sonları, dini ve milli bayramlarda da kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Mc Donalds Açılış Saati
10:00
07:30 (AVM Dışındaki Restaurantlar)

Mc Donalds Kapanış Saati
22:00

Mc Donalds Çalışma Saatleri
10:00-22:00
07:30-22:00 (AVM Dışındaki Restaurantlar)

Arama Terimleri: Mc Donalds açılış saati, Mc Donalds kapanış saati, Mc Donalds çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap