whatsapp-cagri-merkezi-numarasi

WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

WhatsApp müşteri hizmetleri direk bağlanma, WhatsApp müşteri hizmetleri numarası, WhatsApp müşteri temsilcisine nasıl ulaşabilirim? WhatsApp çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde WhatsApp müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Anlık olarak görüntülü görüşme sağlayan whatsapp günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı istediğiniz kişiyi görüntülü ya da sesli olarak uygulama üzerinden kolaylıkla arayabilir ek hiç bir ücret ödemeden görüşmeleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Whatsapp uygulamasının çalışabilmesi için aktif olarak bir internet ağınızın olması gereklidir. İnternetinizin hızı bu uygulamanızı etkilemektedir. Özellik görüşme yaparken görüntü seçeneğini kullanırsanız mutlaka internetinizin çekimini ve kalitesini gözden geçiriniz. Donma ya da kesinti yaşamamanız için internet bağlantınızı gözden geçiriniz.

WhatsApp Çağrı Merkezi Numarası

WhatsApp, 2010 yılında kurulmuş mobil cihaz platformlarında kullanılabilen anlık mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. WhatApp; Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia gibi cihazlarda kullanılabilmektedir. WhatsApp’ta mesaj gönderebilmek veya çağrı yapabilmek için 2G, 3G, 4G veya WiFi bağlantılarına sahip olmanız yeterlidir. Şuanda sahibi Facebook’tur. WhatsApp tamamen ücretsiz bir hizmettir, WhatsApp Web aracılığıyla cihazınızdaki karekod’u bilgisayarınıza okutup WhatsApp Web kullanabilirsiniz.

WhatsApp çağrı merkezi numarası support@whatsapp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp aracılığıyla kullanıcılar birbirlerine fotoğraf, video,ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge gibi şeyler gönderebilmektedir. WhatsApp’ın kullanılabileceği işletim sistemleri şu şekildedir; iOS, Android, BlackBerry OS, BlackBerry 10, Windows Phone, Nokia Series 40, Symbian, Tizen, Firefox OS. Mark Zuckerberg, WhatsApp’ın 1 milyarı aşkın kullanıcıya sahip olduğunu açıklamıştır.

WhatsApp Müşteri Hizmetleri Numarası

Whatsapp üzerinden dosya gönderebilir ve dosya alabilirsiniz. Bu uygulama üzerinde isterseniz telefonunuzun hafızasına verileri kaydedebilir isterseniz uygulamayı google driver üzerinden aktif hale getirerek verileri google hesabınız üzerinde yedekleyebilirsiniz. Whatsapp uygulaması veri akışınıza gönderilen dosya ya da video boyutlarına göre telefonunuz üzerinde oldukça fazla yer kaplayabilir bunu güvenli bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Whatsapp üzerinden grup kurabilir ve grup yöneticisi olabilirsiniz. Grup yöneticisi olarak grup adı, resmi ya da kişilerini ayarlayabilirsiniz.

Whatsapp ücretsiz bir uygulama olup hem ülkemizde hem de dünya üzerinde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Alternatif bir çok program yapılmasına rağmen konumunu korumuş ve sürekli gelişmelere açık olarak güncelleme yapmıştır. Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli güncellemeler yapıp yeni özellikler ile uygulamaya renk katan whatsapp kullanım ağını genişleterek devam ettirmektedir.

WhatsApp Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde whatsapp ın bu kadar büyük bir kitleye ulaşmasının altında çok nadir olarak sorun yaşanması yatmaktadır. Oldukça güçlü bir altyapıya sahip olup anlık mesajlaşmaların gizliliğine önem gösterilmektedir. Whatsapp üzerinden yazdıklarınız şifreleme sistemi ile alıcıya ulaşmakta olup sizin onayınız dışında üçüncü bir kişiye gönderilmemektedir. Uygulama üzerinden bir çok formatta dosya gönderebileceğiniz gibi anlık mesajlaşmalarınızı da güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp müşteri hizmetlerine direk bağlanma support@whatsapp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Ülkemizde oldukça yaygın kullanılan whatsapp uygulamasını telefonlarınız üzerinden rahatlıkla kullanabilmekteyiz. Bunun dışında whatsapp web özelliği ile anlık kod sistemi ile bilgisayar üzerinden kendi whatsapp ınıza erişebilir ve işlemlerinizi bilgisayar üzerinden devam ettirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta uygulamayı bilgisayar üzerinden whatsapp web aracılığıyla kullandıktan sonra güvenli bir şekilde çıkış yapmanız gereklidir.

WhatsApp Şikayet Hattı

Whatsapp gün geçtikçe güncellemelerini arttırmakta ayrıca güvenli kullanımınız için sizlere destek sağlamaktadır. Whatsapp üzerinden yapılan yazışmaları isterseniz saklayabilir isterseniz silebilirsiniz. Son zamanlarda yeni özellikler ekleyerek müşterilerine mükemmel kullanım imkanı sunan uygulama her geçen gün beğenisi artmakta ve kullanımı yaygınlaşmaya devam etmektedir.

WhatsApp şikayet hattı support@whatsapp.com nolu e posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen WhatsApp müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri WhatsApp şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

support@whatsapp.com

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. WhatsApp çağrı merkezi numarasına support@whatsapp.com numaralı e posta adresinden erişebilirsiniz.

Whatsapp İletişim Telefonu

WhatsApp’a ait whatsapp çağrı merkezi numarası iletişim telefon telefonu maalesef bulunmamaktadır. Ancak aşağıda vereceğimiz bağlantı aracılığıyla WhatsApp Yardım Merkezi’ne ulaşabilir, sorununuzu arayıp bir yanıt bulabilirsiniz. Whatsapp bir uygulama olup ilgili uygulamayı android markette kolaylıkla bulabilirsiniz. Sistemsel olarak yaşadığınız sorunları bildirim göndererek iletebilir ayrıca yeni çıkan sürümleri güncelleyerek olası sorunlar oluşmadan çözümlemiş olabilirsiniz.

Whatsapp Müşteri Hizmetleri Telefonu

Whatsapp üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim numarası bulunmuyor. Bu kadar geniş kullanım alanına sahip ve bir çok insanın tercih etmesine rağmen aktif olarak kullanılan whatsapp müşteri hizmetleri numarası kullanılmayarak yardım ve destek kısmı çalışmaktadır. Whatsapp a ait aktif olarak çalışan bir mail adresi mevcuttur. Bu mevcut olan mail adresine yaşadığınız sorunları aktarabilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

WhatsApp Destek Merkezi

WhatsApp Ürün Destek Mail Adresi
support@whatsapp.com

Arama Terimleri: whatsapp iletişim bilgileri, whatsapp telefon no, whatsapp irtibat tel, whatsapp canlı destek, whatsapp müşteri temsilcisi, whatsapp şikayet hattı, whatsapp çağrı merkezi numarası, whatsapp müşteri hizmetleri, whatsapp çağrı merkezi, whatsapp müşteri hizmetleri numarası, whatsapp şikayet, whatsapp müşteri hizmetleri direk bağlanma

709 Yorum

 1. Yaşar 20 Kasım 2023
 2. Meryem Demirsoy 8 Aralık 2023
 3. Selma karadağ 17 Aralık 2023
  • Hasan 16 Ocak 2024
 4. emine kugu 5 Ocak 2024
 5. Hasan 16 Ocak 2024
 6. Sabrettin sayan 20 Ocak 2024
 7. Təbriz 27 Ocak 2024
 8. Birjuthakur 29 Ocak 2024
 9. Birjuthakur 29 Ocak 2024
 10. mahmut Çeçen 22 Şubat 2024
 11. Kevser 17 Mart 2024

Yorum Yap