Küçükçekmece Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Küçükçekmece Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Küçükçekmece Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Küçükçekmece Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Küçükçekmece, İstanbul’un batısında yer alıp aynı adlı gölün çevresinde kurulmuş bir ilçedir. İstanbul’daki yaşam izlerinin başlangıç noktası ilçede, birçok antropolog ve jeolog tarafından yapılan araştırma ve incelemeler; bölgenin oldukça eski bir geçmişe sahip olduğunu ve burada tarih öncesinde insanların yaşadığını göstermektedir. Biri köy 25’i mahalle olmak üzere toplam 26 yerleşim yerinin 1987 yılında Bakırköy’den ayrılmasıyla kurulan ilçenin belediyecilik hizmetleri, Küçükçekmece Belediyesi tarafından sağlanmaktadır. Mevcut belediye başkanı, Kemal Çebi’dir. Belediye ve hizmetlerine yönelik her türlü konuda çağrı merkezi numarası olan 444 4 360 üzerinden bilgilenilebilir.

Küçükçekmece Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 4 360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Şeffaf, aktif ve katılımcı belediyecilik yaklaşımı ile kent adaletini getirmek belediyenin en büyük önceliğidir. Kısacası belediye, ilçesinde yaşayan tüm insanların ilçeye yönelik kararlarda söz hakkına sahip olduğunu ortaya koymaktadır. Bu da bütüncül ve kucaklayıcı bir hizmet anlayışını beraberinde getirir. Bu kapsamda belediye, halkına daha iyi, kaliteli ve adaletli hizmet sunabilmek amacıyla hizmet alanlarında tespitlerde bulunmuş ve halkın daha çok hizmet sunulmasına gereksinim duyduğu kamusal alanları öncelikli hale getirmiş; gelecek planlamasında bu alanlar hesaba katılmıştır. Belediyeye ilişkin herhangi bir konuda müşteri hizmetleri işlevi gören 444 4 360 numarasından bilgi edinilebilir.

Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 4 360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Birçok kültürel ve sanatsal faaliyete imza atan belediye, bu yaklaşımıyla halkından fazlasıyla takdir görmektedir. Belediye tarafından kültürel ve sanatsal faaliyetlere hem ev sahipliği yapılmakta hem de bu faaliyetler ve aktiviteler, sonuna kadar desteklenmektedir. Sosyal tesisler bakımından da son derece geniş alternatifler sunan belediye, doğal ve kültürel yaşama da olabildiğince sahip çıkmaktadır. Bunun yanında dengeli beslenmeye yönelik diyetisyen hizmeti de düşünülerek halk, hiçbir alanda yalnız bırakılmamaktadır. Belediyeye yönelik herhangi bir hususta yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp ilgiliden bilgi alınabilir.

Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 4 360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen belediye, tüm vatandaşların haklarını eşit bir şekilde gözetmekte; ilçesindeki vatandaşların hizmetlerden tam anlamıyla yararlanması için gece gündüz çalışmaktadır. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan yetkililere iletilebilir.

Küçükçekmece Belediyesi şikayet hattı 444 4 360 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Küçükçekmece Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Küçükçekmece Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 4 360

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 4 360 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Küçükçekmece Belediyesi
Adres : Halkalı Merkez Mahallesi Halkalı Turgut Özal Bulvarı No 10, 34303 Küçükçekmece / İstanbul
Telefon : 444 4 360

Arama Terimleri: Küçükçekmece Belediyesi iletişim bilgileri, Küçükçekmece Belediyesi telefon no, Küçükçekmece Belediyesi irtibat tel, Küçükçekmece Belediyesi canlı destek, Küçükçekmece Belediyesi müşteri temsilcisi, Küçükçekmece Belediyesi şikayet hattı, Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Küçükçekmece Belediyesi çağrı merkezi numarası, Küçükçekmece Belediyesi iletişim numarası, Küçükçekmece Belediyesi çağrı merkezi, Küçükçekmece Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap