WhatsApp Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

WhatsApp Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 2019, WhatsApp telefon numarası, WhatsApp iletişim, WhatsApp müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

WhastApp Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

21. yüzyılın en çok kullanılan yazılımı/mobil uygulaması olan WhatsApp, 2010 yılından bu yana akıllı cep telefonlarında kullanılan bir uygulamadır. Akıllı telefonlara yönelik olarak geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulaması olan WhatsApp uygulaması, 1 milyarı aşkın kullanıcısıyla tüm dünyada internet üzerinden iletişimin merkezini oluşturuyor. Android, iPhone, Windows Phone, Nokia ve Blackberry cihazları ile uyumlu olduğundan bu cihazların her birinde kullanılabiliyor. Anlık mesajlaşma uygulaması olsa da görüntülü ve sesli sohbet imkanını da yine internet altyapısı üzerinden sağlıyor. Ayrıca dosya paylaşımı, grup kurma gibi ek fonksiyonları ile son derece fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Bu denli yoğun şekilde kullanılan ve geniş özelliklere sahip olan WhatsApp uygulamasında karşılaşılan sorunlara ilişkin olarak WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 2019 servisi arayışı oluyor.

Uygulama ile aynı adı taşıyan WhatsApp şirketi, 2010 yılında ABD’ nin Kaliforniya eyaletinde eski Yahoo çalışanları Brian Acton ve Jan Koum tarafından geliştirilmiştir. İnternet bağlantısı üzerinden kullanıcılar arasında fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj, belge gönderimi gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. 2G, 3G, 4G ve Wi-Fi internet bağlantısı ile kullanılabiliyor. Çok hızlı bir şekilde kullanıcılara sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile çok kısa sürelerde çok yüksek kullanıcı kitlelerine ulaşmayı başarmıştır. Türkiye’ de de akıllı cihaz kullanıcıları tarafından çok beğenilerek, çok yoğun şekilde kullanılan WhatsApp uygulamasında yaşanan teknik problemlere ilişkin olarak kullanıcılar doğal olarak WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 2019 var mı merak edebiliyor.

WhatsApp çok kısa bir süre içerisinde dünya genelinde oldukça yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başardı. Özellikle de kullanıcılara sunduğu grup sohbet özelliği başta olmak üzere ek özellikleri ile kullanıcıların internet üzerinde anlık iletişimlerini çok daha renkli ve çok daha özel bir şekilde yapabilmesine yardımcı oluyor. Ücretsiz bir anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, Facebook tarafından satın alındı. Dijital sosyal ağ ve görüşme hizmetlerine ilişkin yatırımları yüksek seviyede olan ve bünyesine katmaya devam eden Facebook, son olarak WhatsApp uygulamasını 4 milyar $ nakit, 12 milyar $ USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi ile toplamda 19 milyar $ karşılığında bünyesine kattı. Facebook bünyesinde 1 milyar kullanıcı sınırını aşmayı başaran WhatsApp uygulaması için kullanıcılar teknik sorunlarda WhatsApp müşteri hizmetleri numarası 2019 arayışına girse de şirketin böyle bir hizmeti bulunmuyor.

WhatsApp Çağrı Merkezi Numarası

Ücretsiz anlık mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme uygulaması olan WhatsApp, Türkiye’ de de her akıllı cep telefonunda muhakkak yer alan uygulamalardan birisidir. Bu denli yoğun kullanıma sahip olan bir dijital servis için Facebook tarafından WhatsApp çağrı merkezi numarası 2019 hizmeti verilmiyor. Yani kullanıcıların, WhatsApp kullanımı sırasında yaşadıkları teknik sorunlara istinaden hizmet veren herhangi bir çağrı merkezi bulunmuyor. Türkiye’ de fiziki ofisleri bulunmayan bir dijital servis hizmeti olması nedeni ile Türk WhatsApp kullanıcılarına yönelik olarak herhangi bir çağrı merkezi aracılığıyla canlı destek hizmeti sunulmamaktadır. Zaten merkezi ABD başta olmak üzere dünyanın hiçbir ülkesinde bu tip bir hizmeti bulunmuyor.

WhatsApp çağrı merkezi numarası 2019 bilgisi bulunmamasına karşın kullanıcılar, uygulamada yaşadıkları sorunlara ilişkin olarak kolay bir şekilde destek hizmeti almaya devam edebiliyor. Çağrı merkezi aracılığı ile direkt müşteri temsilcilerinden canlı destek alınmasa da WhatsApp destek ve yardım sayfaları üzerinden her türlü soruna ilişkin olarak kapsamlı bilgi alınabilmesi mümkündür. Bu sayede de yaşanan sorunlara ilişkin olarak detaylı bilgiler bulunması sayesinde, yaşanan sorunlar çok kısa zaman dilimleri içerisinde giderilebiliyor.

WhatsApp Destek Merkezi sayfası üzerinden 7/24 anlık olarak yaşanan tüm teknik problemlere ilişkin sayfada yer alan yönergeler ile kolay bir şekilde destek alınabiliyor. WhatsApp kullanıcılarının çok yaşadıkları, genel kullanım problemleri ve hataları ile ilgili olarak kapsamlı bilgilerin yer aldığı sayfa üzerinde yaşanan sorunlara ilişkin olarak farklı yönergeler ile kısa süre içerisinde çözümü sağlanabiliyor. Bu sayede de kullanıcıların WhatsApp çağrı merkezi numarası 2019 hizmetine gereksinim duymadan, kolay bir şekilde tüm sorunlara ilişkin destek alabiliyor. Bu nedenle de günümüzde kullanıcılar yaşadıkları sorunlarda direkt olarak yardım merkezine başvuru gerçekleştiriyor.

WhatsApp Telefon Numarası

Günümüzün en çok kullanıcı sayısına sahip olan WhatsApp uygulamasına ilişkin olarak dünyanın hiçbir yerinde canlı destek hizmetleri kapsamında WhatsApp telefon numarası ile çağrı merkezi hizmeti bulunmamaktadır. Böyle bir çağrı merkezi hizmetinin bulunmamasına karşın kullanıcıların sorun yaşaması durumunda yanıtsız/çözümsüz kalması gibi bir durum ise söz konusu değildir. Çünkü kullanıcılar WhatsApp yardım sayfasında yer alan yönlendirmeleri kullanarak, sorunların çözümlerini bireysel olarak da gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde WhatsApp uygulamasında karşı karşıya kalınan tüm sorunlara ilişkin olarak her zaman etkin çözümler sağlayarak, oldukça kaliteli ve profesyonel bir mesajlaşma kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

WhatsApp uygulamasında görülen problemlere ilişkin olarak canlı destek alınabilecek WhatsApp telefon numarası bulunmuyor olsa da yardım sayfası üzerinden kolay bir şekilde bilgi alabilme şansına sahip olunabiliyor. Bu sayfa üzerinde kolayca tüm teknik problemlerden, genel kullanım sorunlarına kadar her türlü konuda teknik destek alabilme şansı bulunuyor. Bununla birlikte WhatsApp destek servisi merkezinde genel kullanım sorunları, Android sorunları, iPhone sorunları, Web ve masaüstü sorunları, KaiOs sorunları, Android WhatsApp business sorunları, iPhone için WhatsApp Business sorunları, Windows Phone sorunları için teknik destek alınabiliyor. Bu şekilde kullanıcıların hangi işletim sisteminde ve hangi platformda WhatsApp hizmetlerine ilişkin olarak sorun yaşanıyor ise pratik şekilde vakit kaybetmeden, çözümlerden yararlanılabiliyor.

WhatsApp İletişim

Günümüzde mobil cihazların yanı sıra masaüstü sürümü ve web WhatsApp sürümüyle de kullanılabilmekte olunan WhatsApp hizmetlerinde yaşanan problemlere ilişkin olarak hızlı ve dinamik destek alınabiliyor. WhatsApp çağrı merkezi servisi hizmetleri bulunmuyor olsa da kullanıcılar internet üzerinde yer alan WhatsApp destek merkezinden yardım alabiliyor. Bunun dışında WhatsApp iletişim kanallarında yer alan mail adresi seçenekleri kullanılabilmektedir.

WhatsApp iletişim sayfasında yer alan Android, iPhone, Windows Phone, web ve masaüstü, KaiOS ve diğer seçenekleri ile istek, öneri ve şikayet ile birlikte bilgi edinme ve teknik arıza olgularına ilişkin hazır taslak ile mail adresine yönlendirilmektedir. Kullanıcılar tüm elektronik posta servisleri üzerinden WhatsApp uygulamasında şikayetlerine ilişkin olarak kolay bir şekilde WhatsApp elektronik posta adreslerine yönelik olarak bildirimler gönderilebiliyor. Bu noktada WhatsApp uygulaması teknik sorunlarına ilişkin olarak “support@whatsapp.com” mail adresine kolay bir şekilde istek, şikayet ve öneri bildirimleri gönderilebiliyor. Bununla birlikte kullanıcılara yönelik olarak sunulan bu mail adresi ile iletişim kanalı üzerinden yapılan başvurularda WhatsApp şirketinin ilgili departmanlarındaki müşteri temsilcileri tarafından kısa zaman dilimleri içerisinde geri dönüş sağlanıyor. Ancak kullanıcıların yaptıkları başvurulara ilişkin yanıt sağlama süreleri, WhatsApp mail iletişim kanalına gelen bildirim yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebiliyor. Yani WhatsApp müşteri destek merkezi tarafından kullanıcıların taleplerine her zaman yanıt sağlanıyor ancak, bu yanıt sağlama süreleri mevcut yoğunluğa göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu yüzden geciken yanıtlarda biraz sabırlı olunması gerekliliği bulunuyor.

WhatsApp Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
WhatsApp müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili destek kısmından destek alabilirsiniz.

WhatsApp Destek Merkezi
WhatsApp Destek Merkezi

WhatsApp Ürün Destek Mail Adresi
support@whatsapp.com

WhatsApp müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: WhatsApp çağrı merkezi, WhatsApp iletişim bilgileri, WhatsApp telefon numarası, WhatsApp müşteri temsilcisi, WhatsApp şikayet hattı, WhatsApp müşteri hizmetleri 2019

5 Yorum

  1. hasan 8 Eylül 2019
  2. Serkan 22 Nisan 2023
  3. Yıldız 2 Aralık 2023
  4. Elif 7 Aralık 2023
  5. Recep Tarhan 4 Ocak 2024

Yorum Yap