onurair-cagri-merkezi-numarasi

Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Air çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Onur Air müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Onur Air şikayet hattına erişebilirsiniz. Onur Air müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Onur Air, 1992 yılında İstanbul merkezli kurulan havayolu ulaşım firmasıdır. Yolcularına en uygun fiyat politikasıyla en koforlu yolculuğu amaçlayan Onur Air, yaptığı kampanya ve fırsatlarla ismini sıklıkla duyuruyor.

2003 yılında yurt içi uçuşlarının özel firmalara da açılması sonucunda iç hat uçuşlarına başlayan ilk firma niteliğini taşıyan Onur Air, konforlu ve ekonomik politikasıyla çoğu yolcunun gözde ulaşım firması olmuş durumda.

Onur Air, günümüzde Türkiye içinde 12 uçuş noktasına, dış hatlarda ise 25 ülkeye hizmet vermektedir. Tarifeli/tarifesiz olarak Onur Air toplamda 120 uçuş noktasını yolcularıyla buluşturuyor. Onur Air kuruluşundan bu yana 90 milyonun üzerinde yolcuyu dünyanın her noktasına taşımıştır.

Onur Air Çağrı Merkezi Numarası

Onur Air, İstanbul Atatürk Havalimanı merkezli kurulan ve düşük maliyetler ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştiren bir Türk firmasıdır. Onur Air 14 Nisan 1992 yılında kurulmuştur. Bu sene kuruluşunun 28. Yılını kutlayan ve özel havayolu sektöründe öncü bir firma olan Onur Air kurulduğu günden bu zamana kadar üstün kalite ve hizmet standartları ile faaliyet göstermektedir. Şu anda 1688 personel ile sektörde faaliyet gösteren Onur Air, tamamı Airbus olan 30 uçaklık filosu ile hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar toplamda 105 milyonun üzerinde yolcunun konforlu, rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etmesine yardımcı olmuştur. Onur Air, müşterilerinin olumsuz bir durumla karşılaşmaması için uzman kadrosu ile her daim üstün hizmet performansı göstermektedir. Onu Air çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası

Onur Air her daim deneyimli ve vasıflı kadrosu ile, yaşanılan her türlü sıkıntılı ve olumsuz durumların üstesinden gelmeyi başarmıştır. Her geçen zamanda daha da güçlenerek kendisine sektör içerisinde yüksek hedefler koyarak havayolu sektöründeki standartları tamamıyla yükseltmiştir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunma prensibini ön planda tutan Müşterilerinin herhangi bir durum ile karşılaşması halinde arayıp danışabilmeleri amacıyla Onur Air Müşteri Hizmetleri Numarası, alanında uzman kadrosu ile hizmet göstermektedir.

Onur Air Müşteri Hizmetleri direk bağlanma

Onur Air kaliteli ve üstün hizmet anlayışından ödün vermeden kurulduğu günden bu zamana kadar gelen öncü firmalardan biridir.  Müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kalmamaları ya da seyahat planları ile ilgili herhangi bir konuda danışmak istedikleri zaman kolaylıkla ulaşabilmeleri amacıyla Onur Air Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 0850 210 66 87 numarası ile hizmet vermektedir. Onur Air müşterileri tarafından arandığı takdirde onları hat üzerinde uzun süre bekletmeden kolaylıkla müşteri hizmetlerine bağlanabilmelerini sağlayan lider firmalardan biridir.

Onur Air Şikayet Hattı

Onur Air, müşterilerini dilek, istek ve beklentilerine önem verir. Müşteri görüşlerini ön planda tutması nedeniyle sektör içerisinde adından sıklıkla bahsettiren firmalardan biri haline gelmiştir. Müşterilerinin istek ve beklentilerini iletebilmeleri ya da aldıkları hizmetten memnun olmamaları halinde şikayetlerini firmaya iletebilmeleri amacı ile Onur Air Şikayet Hattı oluşturulmuştur. Müşteriler bu hattı arayarak şikâyet, istek ve önerilerini firmaya iletebilirler.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Merkez Ofis
Adres: Atatürk Havalimanı B Kapısı Teknik Hangar Yanı 34149 Yeşilköy/İSTANBUL/TÜRKİYE

Tel : +90 212 468 66 87
Faks : +90 212 468 66 15

Çağrı Merkezi: 0850 210 66 87

İletişim E-Mail: pr@onurair.com

Kayıp ve Hasarlı Bagaj İletişim: lf@onurair.com

Onur Air’in 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunuyor. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bilet rezervasyon işlemlerinizi, bileti açığa alma işlemlerinizi, bilet erteleme işleminizi ve yolculuğunuz hakkında tüm geri bildirimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 6687

Onur Air Yolcu İletişim Formu

Arama Terimleri: onur air iletişim bilgileri, onur air telefon no, onur air irtibat tel, onur air canlı destek, onur air müşteri temsilcisi, onur air şikayet hattı, onur air müşteri hizmetleri numarası, onur air çağrı merkezi numarası, onur air iletişim numarası, onur air çağrı merkezi, onur air müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. derya atmaca 22 Aralık 2017
  2. Kenan susur 4 Ağustos 2018
  3. 3 senedir oyalıyorsunuz. 7 Ağustos 2018

Yorum Yap