Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Onur Air, 1992 yılında İstanbul merkezli kurulan havayolu ulaşım firmasıdır. Yolcularına en uygun fiyat politikasıyla en koforlu yolculuğu amaçlayan Onur Air, yaptığı kampanya ve fırsatlarla ismini sıklıkla duyuruyor.

2003 yılında yurt içi uçuşlarının özel firmalara da açılması sonucunda iç hat uçuşlarına başlayan ilk firma niteliğini taşıyan Onur Air, konforlu ve ekonomik politikasıyla çoğu yolcunun gözde ulaşım firması olmuş durumda.

Onur Air, günümüzde Türkiye içinde 12 uçuş noktasına, dış hatlarda ise 25 ülkeye hizmet vermektedir. Tarifeli/tarifesiz olarak Onur Air toplamda 120 uçuş noktasını yolcularıyla buluşturuyor. Onur Air kuruluşundan bu yana 90 milyonun üzerinde yolcuyu dünyanın her noktasına taşımıştır.

Onur Air’in 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunuyor. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bilet rezervasyon işlemlerinizi, bileti açığa alma işlemlerinizi, bilet erteleme işleminizi ve yolculuğunuz hakkında tüm geri bildirimleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Onur Air Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 210 6687

Onur Air Yolcu İletişim Formu

Arama Terimleri: onur air iletişim bilgileri, onur air telefon no, onur air irtibat tel, onur air canlı destek, onur air müşteri temsilcisi, onur air şikayet hattı

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla