Lüks Mersin Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Mersin Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lüks Mersin Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lüks Mersin Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Lüks Mersin Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Lüks Mersin Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lüks Mersin Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Lüks Mersin Turizm, size isminde olduğu gibi lüks bir yolculuk yapmanızı sağlamaktadır. Değerli müşterilerin talep ve isteklerine göre kaliteli ve güvenli hizmeti sunan bu seyahat firması, müşteri memnuniyetini tam olarak gerçekleştirmektedir. İsminde her ne kadar Mersin geçse de, Mersin dışında çoğu şehre ulaşım sağlamanızı sunmaktadır. Firma, sizlere kaliteli yolculuk dışında birçok şeyi bir arada sunmaktadır. Bunları sayacak olursak; uydu yayınında olan televizyonu izlemeyi, durmaksızın seferleri, güler yüzlü hizmeti, kablosuz interneti, MP3 müzik sistemini, alo bilet sistemi ile ya da online bilet sistemiyle bilet almayı kolaylaştırmayı sağlar. Bunlarla birlikte Lüks Mersin Turizm,  güvenli ve konforlu yolcuğu değerli müşterilerin önüne sermiş olur.

Firma ile iletişime geçmek istiyorsanız ayrıca tüm soru ve şikayetleriniz için 444 00 12 numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca, mail üzerinden bilgi ve şikayetlerinizi bildirmek isterseniz, bilgi@luksmersin.com.tr üzerinden maillerinizi ulaştırabilirsiniz. Bunun dışında bu firmanın kendisine ait olan web sitesindeki iletişim kısmında, dilek ve şikayet önerilerinizi firmaya iletebileceğiniz form mevcuttur. Bu form üzerinden isim ve soy isminizi yazarak; dilek, şikayet ve önerilerinizi firmaya kolayca iletebilirsiniz.

Lüks Mersin Turizm çağrı merkezi numarası 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, müşterilerin herhangi bir dilek, öneri ve şikayetlerine ulaşabilmek adına ve hızlıca cevap vermek için birçok seçenek sunmaktadır. Öncesinden yerinizi ayırttırmak adına rezervasyon yaptırmak için, 444 00 12 numarasını arayabilirsiniz. Aynı zamanda tüm istekleriniz adına mail ile ulaşmak için, bilgi@luksmersin.com.tr üzerinden maillerinizi firmaya ulaştırıp mesai saatlerinde hızlıca cevap alabilirsiniz. Aynı zamanda Instagram üzerinden bu otobüs firmasının kendi profiline ulaştıktan sonra, tüm sorularınızı oradan iletebilirsiniz. Firmanın söz verdiği gibi güler yüzlü hizmeti tüm bu imkanlardan alarak faydalanabilirsiniz.

Kuruluş tarihi eskilere dayanan; 1989’da kurulan Lüks Turizm’in kurucuları Ebedin İnanç ve İzzettin İnanç’tır. Merkezi durağı Mersin olup; Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Uşak gibi şehirlere seferler düzenlemektedir. Tam 138 durakla, değerli müşterilere büyük bir imkanı sunmaktadır.

Lüks Mersin Turizm müşteri hizmetleri numarası 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmaya müşteri hizmetleri numarası olan, 444 00 12 numarasından ulaşarak direkt bağlanmak mümkündür. Aynı zamanda firmanın sahip oldukları müşteri hizmetleri temsilcileri, bu işi layığıyla yapıp kibar ve samimi bir dille sorunlarınızı çözmekle görevlendirilmişlerdir. Firmanın ilk önceliği müşterilerin isteği ve dilekleridir. Herhangi bir problemle karşılaşılacak olur ise, Lüks Mersin Turizm bunu en hızlı şekilde çözmeye çalışır ve müşterilerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Kendini her geçen yıl geliştirmeye devam eden firma için tüm istek, dilek ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri numarası ya da mail üzerinden iletmeyi unutmayınız.

Lüks Mersin Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüks Mersin Turizm Şikayet Hattı 

Firmanın öncelik tuttuğu misyonu, müşteri memnuniyetini sağlamak, beklentilerini en güzel şekilde karşılamak ve yolculuktan istediği tüm dileklerini karşılamaktır. Vizyonu ise, öncü bir firma olmak adına; yeniliklere açık, güvenli ve kaliteli yolculuğu sağlamaktır. Firma bunun için, müşterilerle sürekli iletişim halinde kalmayı amaçlamaktadır. Tüm şikayet ve problemlerinizi çözmek adına sadece müşteri hizmetleri numarası ve mail ile kalmayıp sosyal medya üzerinden de tüm şikayetlerinizi almaktadır.

Aynı zamanda firmanın kendi web sitesi üzerinden de dilek ve şikayetlerinizi ulaştırabileceğiniz form vardır. Bu form üzerinden dilek ve şikayetlerinizi ilettikten sonra, firma size en kısa sürede ilettiğiniz mailiniz üzerinden geri dönüş sağlamaktadır. Bu kadar imkanı bir arada sunan, kaliteli ve güvenli bir yolculuk için Lüks Mersin Turizm’i denemeyi unutmayınız.

Lüks Mersin Turizm şikayet hattı 444 00 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lüks Mersin Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Lüks Mersin Turizm  şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Lüks Mersin Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 00 12

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lüks Mersin Turizm çağrı merkezi numarasına 444 00 12 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : LÜKS MERSİN İTİMAT TUR. NAK. TEKS. PET. ÜRN. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Yeni Otogar No:6 Mersin/TÜRKİYE
E-Posta : bilgi@luksmersin.com.tr
Telefon : 444 00 12

Arama Terimleri: Lüks Mersin Turizm iletişim bilgileri, Lüks Mersin Turizm telefon no, Lüks Mersin Turizm irtibat tel, Lüks Mersin Turizm canlı destek, Lüks Mersin Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap