Aras Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Aras Kargo Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Aras Kargo açılış saati kaçta? Aras Kargo kapanış saati Kaçta? Aras Kargo çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Aras Kargo Çalışma Saatleri

Belge, ürün ya da çeşitli eşyaların farklı bir noktadan, belirlenen adreslere gönderilmesini sağlamak amacı ile kurulmuş olan Aras Kargo, ülkemizin en öne gelen kargo şirketlerinin başını çekmektedir. Son yıllarda bu sektörde üst noktalara emin adımlarla tırmanmayı başarmış olan Aras Kargo şirketi, her ay en az 10 milyon müşterisine kaliteli çözüm sunmaktadır. Kişi ya da kişilerin yanı sıra, kurumsal marka ve şirketler içinde ciddi bir sorumluluk haline gelmeyi başarmış olan Aras Kargo şirketi, ilk olarak 1989 yılında faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır. Bu tarihten önce Celal Aras önderliğinde dağıtım ve pazarlama adı ile temelleri atılmış olan Aras Kargo şirketi, daha sonra ise Türkiye’nin tüm şehir ve bölgelerinde şubesi bulunan markaya dönüşmeyi başarmıştır. Yaklaşık olarak 1500 yerleşim noktasında farklı şubeleri ile birlikte hizmet vermekte olan Aras Kargo şirketinde, bunun yanı sıra binlerce çalışan personel ve üst marka, model araçlarda bulunmaktadır. Özellikle mobil servis ayrıcalıkları ile birlikte çalışmalarını kesintisiz olarak sürdüren Aras Kargo şirketi, şube sayılarını her geçen gün artırmaya ve daha geniş kitlelere kolay şekilde ulaşmaya özen göstermektedir.

Ürün göndermek ya da gelmiş olan belge ya da eşyaların teslim alınabilmesi için sıkça tercih edilmekte olan Aras Kargo şirketi için merak edilen soruların başında da çalışma saatleri gelmektedir. Hafta içi, hafta sonu ve bayramlarda çalışma şekillerini öğrenmek isteyen kişiler için hazırladığımız içerikte, elde etmek istediğiniz bilgilere ulaşabileceksiniz. Pek çok farklı başarılara imza atmış olan kargo şirketi, özellikle 2009 yılında elde etmiş olduğu en hızlı yük indirme ve boşaltma başarıları ile Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş ve daha fazla tercih haline gelmiştir. Haftada 6 gün müşterilerine hizmet vermekte olan Aras Kargo şirketi, sabah 08:30’da açılmaktadır. Aras Kargo şirketinin kapanış saati ise akşam 18:00’dır. Cumartesi günleri sabah aynı şekilde 08:30’da açılan Aras Kargo şirketi, öğlen 13:00’da ise kapanmaktadır. Ancak Pazar günleri için hizmet vermeyen Aras Kargo şirketi, diğer günler ise sorunsuz olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra Aras Kargo şirketi, dini bayramlarda hizmet vermemektedir.

Aras Kargo Açılış Saati
08:30

Aras Kargo Kapanış Saati
18:00

Aras Kargo Çalışma Saatleri
08:30-18:00

Aras Kargo cumartesi günleri de 08:30-13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ayrıca Aras Kargo Müşteri Hizmetleri konumuza göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Aras Kargo açılış saati, Aras Kargo kapanış saati, Aras Kargo çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap